BAHÇEŞEHİR APPLE SERVİS

İş ve günlük yaşamımızın önemli bir parçası hâline gelen akıllı cihazlarda yaşanan en ufak problem, çok sayıda aksiliğe sebep olabiliyor. Bu tür durumlarda oldukça hassas bir yapıya sahip olan elektronik cihazları, uzman ellere teslim etmek büyük önem taşıyor. Özellikle Apple ürünleri gibi özel bakım ve onarım tekniklerinin uygulandığı akıllı cihazlar, profesyonel yardım almayı gerekli kılan ürünler arasında yer alıyor. Bahçeşehir Apple Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler için detaylı bir yazı hazırladık.

BAHÇEŞEHİR İPHONE SERVİSİ: PROFESYONEL DOKUNUŞ

Orijinal ve garantili değişim parçalarını kullanan teknik servisler bulmak, her geçen gün zorlaşıyor. iPhone akıllı telefon modellerinin tamir, bakım ve onarımlarını gerçekleştiren Hit Servis, profesyonel ve eğitimli teknik servis ekibiyle; hızlı, kaliteli, çözüm odaklı, ekonomik, birinci sınıf servis hizmeti vermenin gururunu yaşıyor. Hem bireysel hem de kurumsal bakım ve onarım ihtiyaçlarına son hızla cevap veren Hit Servis, İstanbul içerisinde çok sayıda lokasyonda geniş çaplı teknik servis faaliyetleri sürdürüyor. iPhone akıllı telefonlarınızla ilgili yaşayacağınız tüm problemlerde destekçiniz olan Hit Servis, diğer Apple ürünlerinde yaşanan arızalarda da teknik servis desteği verebiliyor.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ: ESTETİK GÖRÜNTÜ DENEYİMİ

Kırılma durumunda genellikle garanti kapsamı dışında kalan ekran değişimi işlemi; çizilme, çatlama, bozulma gibi farklı destek ihtiyaçlarında da uygulanabiliyor. Bu tür durumlarda cihaz değiştirmek yerine, çok daha ekonomik bir alternatif olan ekran değişimi işlemi tercih edilebiliyor. iPhone akıllı telefon modellerinin her biri için uygulanabilen ekran değişimi işlemi, tamamen orijinal ve garantili ekran parçalarıyla yapılıyor. Bu işlem sayesinde değişim sonrasında da teknik servis almak mümkün oluyor. Değişimin ardından ilk günkü hâline dönen ekran, Bahçeşehir Apple servisi profesyonel teknik ekibi sayesinde milimetrik ölçülere dikkat edilerek monte ediliyor.

Değişimde kullanılan parçalar, orijinal parçalar olduğundan cihazın kutu açılışında sahip olduğu görüntüyü ve işçiliği yansıtıyor. Özellikle dokunmatik problemlerinin kökten çözülmesini sağlayan ekran değişimi, ekranda oluşan tüm problemleri ortadan kaldırıyor. Üstelik oldukça ekonomik fiyat seçenekleri sunan ekran değişim işlemi için haftalarca beklemeye de gerek kalmıyor. Cihazın onarım durumu ve işlem yoğunluğuna göre 30 dakika gibi oldukça kısa sürelerde teslim edilen cihazlar, kullanıcıların olumlu geri dönüşleriyle de işçilik üstünlüğünü kanıtlıyor.

İPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ VE ŞARJ ENTEGRESİ İŞLEMİ

Belirli bir kullanım süresi sonunda her akıllı telefonda olduğu gibi iPhone bataryalarının pil gücü performansı da azalabiliyor. Özellikle garanti süresinin bitişinden sonra sıkça rastlanan pil gücü düşüşü sorunu, batarya değişimi işlemiyle son buluyor. Aynı zamanda cihazlarının pil ömrünü artırmak isteyen kullanıcılar da batarya değişimi işlemiyle daha uzun kullanım süreleri elde edebiliyor. Batarya değişimi işlemi sonrasında iPhone akıllı cihazların konuşma süresi, internet kullanım süresi, müzik dinleme süresi gibi işlem süreleri önemli ölçüde artış gösteriyor.

Bahçeşehir iPhone Tamiri
Bahçeşehir iPhone Tamiri

iPhone akıllı telefon ürünlerinin; sıvıyla teması, yanlış kullanımı, yüksek akıma maruz kalması ve çeşitli teknik sebepler neticesinde şarj entegresi işleminde arızalar meydana gelebiliyor. Bu durumda başvurabileceğiniz Bahçeşehir iPhone servisi, cihaz ve şarj aleti arasında oluşan tüm soyut ve fiziksel arızaları gidererek cihazın etkili ve doğru bir şekilde şarj edilebilmesini sağlıyor. Çok hızlı bir şekilde ve düşük fiyat etiketleriyle yapılan şarj entegre arızası işlemleri, günlük yaşamda büyük problemlere sebep olabilen şarj sorunlarını tarihe karıştırıyor.

İPHONE SES ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ İŞLEMLERİ

Tüm Apple iPhone modellerinde ve ağırlıklı olarak iPhone 7 modelinde görülebilen ses entegresi sorunu; telefon görüşmelerini engelleme, iletişim kopukluğu, hoparlör ve mikrofonun işlev dışı kalması, video, film, dizi, müzik gibi işitsel medyaların sağlıklı bir şekilde işitilememesi, telefonun yavaş açılması ve boot loop (elma logosu) ekranında kalması gibi önemli problemlere yol açabiliyor. Kısaca telefonun bazı fonksiyonlarının devre dışı kalmasına neden olan ses entegrasyonu arızaları, telefonun iletişim performansını düşürerek kullanıcının cihazdan aldığı verimi azaltabiliyor. Bu durumlarda devreye girerek en ufak ses problemlerinin, parazit problemlerinin, mikrofon ve hoparlör arızalarının önüne geçen, arızaları tamamen gideren Bahçeşehir Apple servisi, kullanıcı odaklı çözümler üreterek cihaz için en uygun iyileştirme yöntemini uyguluyor.

BAHÇEŞEHİR MACBOOK SERVİSİ: HER İŞLEMDE PROFESYONEL DESTEK

Son derece hassas ve dikkatli teknik servis bakımı gerektiren Apple MacBook serisi ürünleri, özel donanımlara sahip olan ekipmanlardan oluştuğundan güvenli ekiplerin kontrolüne sunuluyor. Alanında uzman personellerin ve hem deneyimli hem de eğitimli bilgisayar teknisyenlerinin oluşturduğu kadroyla birlikte çalışan Hit Servis, MacBook çözümleriniz için de destekçiniz olmaya devam ediyor. Bahçeşehir MacBook servisi firmaları arasında uzmanlığı ve geçmiş başarıları sayesinde ün kazanmış olan Hit Servis, MacBook’ların temel donanım bileşenleri ve fiziksel donanım bileşenlerinde oluşan arızaların giderilmesi konusunda üstün performans gösteriyor.

Sıvı Temaslı Macbook Tamiri
Sıvı Temaslı Macbook Tamiri

Bilgisayarların can damarı olan anakartlarla ilgili problemleri ve görüntü problemlerine yol açan ekran kartı arızaları giderme işlemlerini başarıyla gerçekleştiren Hit Servis, anakart ya da ekran kartı değişimini de kısa süre içerisinde yapabiliyor. MacBook tamiri Bahçeşehir bölgesi baz alındığında oldukça az sayıda teknik ekip tarafından yapılıyor. Ancak Hit Servis, isteğe bağlı olarak adrese teslim ve adresten teslim kolaylığıyla da zaman kazanmanıza yardımcı oluyor. Oldukça zorlu bir işlem olan MacBook sıvı teması arızalarını hasar bırakmadan gideren Bahçeşehir MacBook servisi; klavye değişimi, ekran ve batarya değişimi, adaptör kablosu değişimi gibi en zorlu süreçlerde dahi yanınızda olarak ekonomik anlamda da destekçiniz oluyor. Hit Servis, profesyonel MacBook tamiri Bahçeşehir lokasyonuna en yakın teknik servis olması sebebiyle de çok sayıda kullanıcının tercihi oluyor.

BAHÇEŞEHİR İPAD SERVİSİ: ÖZEL BAKIM, DOĞRU SONUÇLAR

Sevilerek kullanılan iPad ürünleri, küçük kazalar sonucunda ekran kırılması, çizilmesi, küçük çaplı ekran hasarı gibi sorunlara yol açabiliyor. Ekran sorunlarının dışında güç problemleri ya da şarj entegrasyonu problemleri yaşatabiliyor. Bu durumda başvuracağınız en güvenli adres olan Bahçeşehir iPad servisi, İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek hizmeti sağlayabiliyor. Kolay ulaşım imkânı sunan ve kısa sürede bakım ve onarım işlemleri gerçekleştirilmesini sağlayan Bahçeşehir iPad servisi, iPad ürünlerinin hassas bakım ihtiyacına cevap verebiliyor.

BAHÇEŞEHİR İMAC SERVİSİ: ESKİ HÂLİNDEN DAHA GÜÇLÜ

Profesyonellerin vazgeçilmezi olan iMac serisi ürünleri de tüm elektronik cihazlar gibi garanti kapsamı dışında ya da içerisinde arızalanmalar yaşatabiliyor. iMac ürünleriyle ilgili yaşayacağınız tüm arızalarda yanınızda olan Bahçeşehir iMac servisi uzmanları, serinin tüm ürünlerinde üstün bir bakım ve onarım performansı gösteriyor. Grafik tasarım, mimari tasarım, inşaat sektörü ve diğer tasarım dallarına ilgi gösteren profesyoneller tarafından sıkça tercih edilen Hit Servis, iMac arızalarınızda da en büyük yardımcınız olmaya devam ediyor. Büyük bir özenle ve doğru ekipmanların işbirliğiyle ortaya mükemmel sonuçlar çıkaran teknik ekip, hem yeni nesil hem de eski nesil iMac ürünlerinin tamamına bakım ve onarım işlemi yapabiliyor.

Apple iMac Ekran Kartı Onarımı
Apple iMac Ekran Kartı Onarımı

Bahçeşehir iMac servisi ihtiyaçlarının tamamına cevap veren profesyonel teknik servis, telefon aracılığıyla bilgi almak isteyen kullanıcılar için çağrı desteği hizmeti de veriyor. Tüm cihazların bakım ve onarımlarında son derece hassas davranan ve bu yönüyle çok sayıda övgü toplayan Hit Servis, güvenle teslimat yapabileceğiniz işlem süreciyle vakit ve emek harcamadan arıza giderme fırsatı sunuyor. Hit Servis’e mobil cep telefonu, çağrı merkezi, e-posta ya da adrese ziyaret yöntemleriyle ulaşabilir, eski ya da yeni fark etmeksizin tüm Apple cihazlarınıza bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Ayrıca kullanım dışı kalmış olan farklı cihazlarınız için de destek alabilirsiniz.

 

Diğer hizmet verdiğimiz yakın bölge olan Beylikdüzü Apple Servisi sayfamıza da göz atabilirsiniz.