Beylikdüzü Apple Servisi

Beylikdüzü Apple Servisi olarak hizmet veren Hit Servis, Apple markasına ait bütün ürünlerin servis ve onarımını yapmaktadır. Macbook modelleri, iPad modelleri ve iPhone modelleri için tamir hizmetimiz vardır. iPhone ekran değişimi, iPad ekran değişimi ve Macbook anakart onarımı dahil bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerin detaylarını öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Beylikdüzü Apple Servisi
Beylikdüzü Apple Servisi

Bizi Arayın: 0212 931 88 34

Beylikdüzü iPhone Servisi

İşletmemizde bütün iPhone modellerinin tamirini yapmaktayız.

iPhone Su Döküldü

iPhone model cihazların başına gelen en sık kazalardan birisi su, kola, kahve gibi sıvıların dökülmesidir. Bu gibi durumlarda cihazınız tamamen kapanır ve tekrar açılmayabilir. Dökülen sıvının miktarına göre kulaklık girişi, hoparlörü ve mikrofonu zarar görebilir. Daha da önemlisi anakart üzerine sıvı teması olduğunda cihazın çalışmasını engeller. Bu gibi durumlarda Beylikdüzü Apple Servisi olarak cihazınızın anakartını ve sıvı temas eden bölgelerini özenle temizliyoruz. Değişmesi gereken parçalar var ise bu parçaların değişimini yapıyoruz. Suya düştüğü için cihazınızın artık çöp olduğunu düşünmeyin. Profesyonel Beylikdüzü iPhone servisi olarak cihazınızı hayata döndürüyoruz.

iPhone Ekran Değişimi

Cep telefonu ve akıllı telefon kullanıcılarının en çok karşılaştığı kazalardan birisi de telefonlarını yere düşürmeleridir. Telefonunuzda kırılmaz cam filmi var ise çok endişelenmenize gerek kalmıyor. Fakat kalitesiz bir ekran koruyucu kullanıyorsanız ve ya hiç kullanmıyorsanız, telefonunuz yere düştüğü zaman çok şanslı olmayabilirsiniz. Bu gibi şanssız durumlarda iPhone ekranlarınız kırılabilir ve Apple servisine yeni bir ekran taktırmak isteyebilirsiniz. Hit Servis bu konuda size kaliteli, sorunsuz ve hızlı çözüm üretiyor.

iPhone 5 ve 5s, iPhone 6 ve 6s, iPhone 6 Plus ve 6s Plus, iPhone 7, iPhone 8 telefon modelleri için orijinal ekran servisimiz bulunmaktadır. Taktığımız ekranların tamamına 3 ay garanti vermekteyiz. Birebir orijinal Apple ekranlarını kullandığımız gibi, kısa süre içerisinde de ekran değişimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Beylikdüzü iPhone ekran değişimi olarak servis vermekteyiz fakat Beylikdüzü dışından da kargo ile cihaz gönderebilirsiniz. Beylikdüzü ilçesinde Beykent bölgesi başta olmak üzere, Büyükçekmece, Avcılar, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar ve Beylikdüzü’nün bütün mahallelerine iPhone servisimiz vardır.

iPhone Şarj Problemi

Telefonlarınızın şarj entegresi, şarj problemi ve batarya sorunları için Beylikdüzü’nde servis veriyoruz. iPhone’unuz artık daha az şarj tutuyor olabilir, bataryasının ömrü azalmış ve artık bataryasının değişmesi gerekebilir. Ya da şarj entegresinde problem olduğu için telefonunuz şarj almıyor olabilir. Tüm iPhone modellerinin şarj ve pil sorunları için bizi arayabilirsiniz.

iPhone Home Tuşu Bozuldu

iPhone telefonlarınızın home tuşu zaman zaman düşmeye ve darbeye bağlı olarak bozulabiliyor. Home tuşu tamiri için servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz arıza tespitimiz vardır. Aynı gün içerisinde arıza tespiti yapıp size geri dönüş sağlıyoruz. Verdiğimiz servislerde 3 ay işçilik garantisi vardır.

Beylikdüzü iPad Servisi

Beylikdüzü Apple Servisi’nde iPad modellerini de tamir etmekteyiz. Profesyonel Apple Uzmanı teknik servis ekibimiz ile diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi iPad ürünlerinde de profesyonel servis vermekteyiz. Verdiğimiz tamir hizmetlerinin 3 ay işçilik garantisi vardır. Servis işleminden sonra da verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz.

iPad Ekran Değişimi

Bütün iPad modelleri için ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Tabletlerin ekranları telefonlar kadar sık kırılmasa bile yine de hemen hemen bütün iPad kullanıcılarının başına gelen kazalardan birisidir ekran hasarları. Kimi kullanıcı yanlışlıkla üzerine oturduğunda ekranını kırıyor, kimisinin çocuğu yere fırlattığı için kırıyor, kimi kullanıcı da elinden düşürdüğü için iPad ekranını kırmakta. Hangi sebepten dolayı olursa olsun bizim için farketmiyor. Tabletinizin ekranını hızlı ve güvenli bir şekilde değiştiriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız iPad modellerini aşağıda görebilirsiniz:

 • iPad mini
 • iPad mini 2
 • iPad mini 3
 • iPad mini 4
 • iPad
 • iPad Air
 • iPad Air 2
 • 12.9 inç iPad Pro
 • 10.5 inç iPad Pro

iPad Ekran Karardı

iPad tabletlerin ekran kararma ve açılmama problemleri için servisimiz vardır. Genellikle darbeye bağlı meydana gelen bu sorunları servisimizde çözmekteyiz.

Beylikdüzü Macbook Servisi

Beylikdüzü Macbook Servisi
Beylikdüzü Macbook Servisi

Apple Macbook bilgisayarlarınızın bütün sorunları için servis ve destek vermekteyiz. Aşağıda hangi macbook modellerine servis verdiğimizi ve devamında ise hangi macbook problemleri için destek sağladığımızı detaylı olarak bulabilirsiniz. Destek verdiğimiz Macbook modelleri:

 • MACBOOK
 • MACBOOK AİR
 • MACBOOK PRO

Macbook Sıvı Döküldü

Diğer laptop modellerinde olduğu gibi Apple Macbook modellerinde de en ciddi problemlerden birisi cihaza sıvı dökülmesidir. Cihazın anında ve ya belli bir süreden sonra açılmaz hale gelmesine sebep olan bu problem oldukça ciddi bir sorundur ve Apple Yetkili Servisi’nde anakart değişimi ile çözülmektedir. Çünkü yetkili servislerde tamir ve onarım işiyle uğraşmak yerine doğrudan hasar almış parçanın değişimi yapılmaktadır. Hit Servis olarak Apple Macbook kullanıcılarının sıvı temaslı cihazlarını teknik servis atölyemizde detaylı ve titiz bir anakart temizliği sayesinde tekrar kullanılır hale getiriyoruz. Böylece yeni bir anakart için ciddi ücretler ödemekten kurtuluyorsunuz.

Macbook Batarya Değişimi

Macbook cihazlarınızın pil ömrü belirli kullanım sürelerinden sonra kısalmaya ve hatta tamamen bitmeye başlar. Pil performansının azaldığı dönemlerde bilgisayarınızın çalışma performansı da olumsuz yönde etkilenir. Sürekli adaptöre bağlı şekilde çalışmak zorunda kalabilir, adaptörü çıkardığınız zamanlarda ani kapanmalar ile karşılaşıp veri kaybı yaşayabilirsiniz. Kaliteli ve kesintisiz olarak macbookunuzu kullanmak için batarya değişimi yapmak zorundasınız. Bütün Apple ürünleri için pil değişimi hizmeti vermekteyiz. Model belirterek fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz. Eğer pil ömrünün bitmesinden kaynaklı olmayan farklı şarj ve güç problemleri yaşıyorsanız randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Macbook Klavye Değişimi

Servisimize gelen klavye problemlerinin en büyük sebebi sıvı temasından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda zamanla klavye çalışmaz ve bazı tuşları basılı kalacak hale gelebilir. Klavyenizle alakalı bir probleminiz varsa cihazınızın modeli uygun şekilde klavye değişimi yapmaktayız.

Macbook Sistem Yükleme ve Format

Macbook cihazlarınız için Lion, Snow Leopard, Yosemite, Sierra ve High Sierra gibi MacOs versiyonlarının yükleme işlemlerini yapıyoruz. Format atıp mevcut işletim sisteminin silinmesi ve daha sonra da istediğiniz macOS versiyonunun yüklemesini yapıyoruz. Eğer macOS dışında windows işletim sistemi yüklenmesini istiyorsanız bu konuda da yardımcı olmaktayız.