Beylikdüzü Apple Servisi

Apple ürünleri, modern yaşamda vazgeçilmez bir parça haline geldi. Ancak, herhangi bir teknolojik cihazda olduğu gibi, Apple ürünleri de zaman zaman onarım ihtiyacı duyabilirler. Bu makalede, Beylikdüzü Apple Servisi olan Hit Servis’in neden tercih edilmesi gerektiği konusunu ayrıntılı olarak ele alacağız.

Beylikdüzü Apple Servisi
Bizi Arayın: 0212 931 88 34
 

Beylikdüzü Apple Servisi Nedir?

Beylikdüzü Apple Servisi, Apple ürünleri için tamir ve bakım hizmeti sunan bir tamir merkezidir. İşinde uzman teknisyenler, Apple cihazlarınızın sorunlarını çözerek cihazlarınızın daha uzun süre kullanılmasını sağlarlar.

Kalite

Hit Servis, hizmetlerinde kaliteyi her zaman öncelikli tutar. Apple ürünlerinde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve donanımlar, sorunlarınızın en iyi şekilde çözülmesini sağlar. Ayrıca, teknisyenler yalnızca orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ömrünü uzatır ve en yüksek performansı almanızı sağlar.

Tecrübe

Uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Uzman teknisyenler, Apple cihazlarının her türlü sorununu çözmek için gereken beceri ve tecrübeye sahiptir. Bu tecrübe, cihazınızın sorunlarının hızlı ve doğru bir şekilde tespit edilmesini sağlar.

Güven

Müşterilerinin güvenini kazanmak için çalışır. Apple cihazlarınızın tamir ve bakımı sırasında, teknisyenler her zaman açık ve dürüst bir iletişim kurarlar. Ayrıca, servis süreci boyunca cihazınızın güvenliği her zaman önceliklidir.

Garanti

Sunduğu hizmetler için garanti verir. Bu, müşterilerin hizmetten tam memnuniyet duymasını sağlar ve sorunlarının tamamen çözüldüğünden emin olmalarını sağlar. Garanti, müşterilerin servis süreci boyunca güvende olmalarını sağlar ve tamir işlemlerinin kusursuz bir şekilde gerçekleştirileceğinden emin olmalarını sağlar.

BEYLİKDÜZÜ İPHONE SERVİSİ

İşletmemizde bütün iPhone modellerinin tamirini yapmaktayız.

İPHONE SU DÖKÜLDÜ

iPhone model cihazların başına gelen en sık kazalardan birisi su, kola, kahve gibi sıvıların dökülmesidir. Bu gibi durumlarda cihazınız tamamen kapanır ve tekrar açılmayabilir. Dökülen sıvının miktarına göre kulaklık girişi, hoparlörü ve mikrofonu zarar görebilir. Daha da önemlisi anakart üzerine sıvı teması olduğunda cihazın çalışmasını engeller. Bu gibi durumlarda Hit Servis olarak cihazınızın anakartını ve sıvı temas eden bölgelerini özenle temizliyoruz. Değişmesi gereken parçalar var ise bu parçaların değişimini yapıyoruz. Suya düştüğü için cihazınızın artık çöp olduğunu düşünmeyin. Profesyonel iPhone servisi olarak cihazınızı hayata döndürüyoruz.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

Cep telefonu ve akıllı telefon kullanıcılarının en çok karşılaştığı kazalardan birisi de telefonlarını yere düşürmeleridir. Telefonunuzda kırılmaz cam filmi var ise çok endişelenmenize gerek kalmıyor. Fakat kalitesiz bir ekran koruyucu kullanıyorsanız ve ya hiç kullanmıyorsanız, telefonunuz yere düştüğü zaman çok şanslı olmayabilirsiniz. Bu gibi şanssız durumlarda iPhone ekranlarınız kırılabilir ve Apple servisine yeni bir ekran taktırmak isteyebilirsiniz. Hit Servis bu konuda size kaliteli, sorunsuz ve hızlı çözüm üretiyor.

iPhone 5 ve 5s, iPhone 6 ve 6s, iPhone 6 Plus ve 6s Plus, iPhone 7, iPhone 8 telefon modelleri için orijinal ekran servisimiz bulunmaktadır. Taktığımız ekranların tamamına 3 ay garanti vermekteyiz. Birebir orijinal Apple ekranlarını kullandığımız gibi, kısa süre içerisinde de ekran değişimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Beykent bölgesi başta olmak üzere, Büyükçekmece, Avcılar, Cumhuriyet Mahallesi, Gürpınar ve diğer bütün mahallelere iPhone servisimiz vardır.

iPhone 5 ve 5s ekran değişimi

iPhone 5 ve 5s modelleri Apple’ın en sağlam ve en çok tutulan iPhone modelleridir. Hem dış görünümü hem boyutu hem de sağlamlığı ile hala oldukça kullanışlı durumda olan iPhone 5, iPhone 5s ve iPhone SE modelleri için A kalite ekran stoklarımız her siyah ve beyaz renk olmak üzere her zaman mevcuttur. iPhone 5s modellerinin ekran değişimi için bize ulaşabilirsiniz.

iPhone 6, iPhone 6s ve iPhone 6 Plus Ekran Değişimi iphone 6 ekran degisimi beylikduzu 1.jpg

iPhone’un en çok tutulan modellerinden bir diğeri olan iPhone 6, iPhone 6s ve büyük ekranlı modeli olan iPhone 6 Plus için de orijinal ve A kalite ekran stoklarımız her zaman siyah ve beyaz renk olarak bulunmaktadır. iPhone teknik servisimizde ekran değişimlerinizi 25 dakika içerisinde gerçekleştirmekteyiz. iPhone 6 Ekran Değişimi ve iPhone 6 Plus Ekran Değişimi hızlı şekilde tarafımızdan yapılmaktadır.

iPhone 7 ve 7 Plus ekran değişimi

iPhone 7 ekran değişimi için başka bir iPhone Servisi aramanıza gerek yok. Telefonunuzu getirin ve 25 dakika içerisinde 3 ay garantili A kalite iPhone Ekran değişimini teknik servisimizde gerçekleştirelim.

iPhone 8 ve 8 Plus ekran değişimi

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ekran değişimlerini profesyonel teknik ekibimiz ile hızlı şekilde yapıyor ve size teslim ediyoruz.

iPhone X Ekran Değişimi 

iPhone X telefonlarınızın ekran değişimlerini maalesef güven probleminden dolayı her iPhone servisine yaptıramadığınızın farkındayız. iPhone Servisimizden mutlu olarak ayrılan müşterilerimizin yorumlarını internette Google Maps üzerinde bulabilirsiniz. 

iPhone X ekran değişimlerinizi 30 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz.

İPHONE ŞARJ PROBLEMİ

Telefonlarınızın şarj entegresi, şarj problemi ve batarya sorunları için servis veriyoruz. iPhone’unuz artık daha az şarj tutuyor olabilir, bataryasının ömrü azalmış ve artık bataryasının değişmesi gerekebilir. Ya da şarj entegresinde problem olduğu için telefonunuz şarj almıyor olabilir. Tüm iPhone modellerinin şarj ve pil sorunları için bizi arayabilirsiniz.

İPHONE HOME TUŞU BOZULDU

iPhone telefonlarınızın home tuşu zaman zaman düşmeye ve darbeye bağlı olarak bozulabiliyor. Home tuşu tamiri için servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz arıza tespitimiz vardır. Aynı gün içerisinde arıza tespiti yapıp size geri dönüş sağlıyoruz. Verdiğimiz servislerde 3 ay işçilik garantisi vardır.

BEYLİKDÜZÜ İPAD SERVİSİ

Beylikdüzü Apple Servisi’nde iPad modellerini de tamir etmekteyiz. Profesyonel Apple Uzmanı teknik servis ekibimiz ile diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi iPad ürünlerinde de profesyonel servis vermekteyiz. Verdiğimiz tamir hizmetlerinin 3 ay işçilik garantisi vardır. Servis işleminden sonra da verdiğimiz hizmetin arkasında duruyoruz.

İPAD EKRAN DEĞİŞİMİ

Bütün iPad modelleri için ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Tabletlerin ekranları telefonlar kadar sık kırılmasa bile yine de hemen hemen bütün iPad kullanıcılarının başına gelen kazalardan birisidir ekran hasarları. Kimi kullanıcı yanlışlıkla üzerine oturduğunda ekranını kırıyor, kimisinin çocuğu yere fırlattığı için kırıyor, kimi kullanıcı da elinden düşürdüğü için iPad ekranını kırmakta. Hangi sebepten dolayı olursa olsun bizim için farketmiyor. Tabletinizin ekranını hızlı ve güvenli bir şekilde değiştiriyoruz. Ekran değişimi yaptığımız iPad modellerini aşağıda görebilirsiniz:

 • iPad mini
 • iPad mini 2
 • iPad mini 3
 • iPad mini 4
 • iPad
 • iPad Air
 • iPad Air 2
 • 12.9 inç iPad Pro
 • 10.5 inç iPad Pro
 

İPAD EKRAN KARARDI

iPad tabletlerin ekran kararma ve açılmama problemleri için servisimiz vardır. Genellikle darbeye bağlı meydana gelen bu sorunları servisimizde çözmekteyiz.

BEYLİKDÜZÜ MACBOOK SERVİSİ

Beylikdüzü Macbook Servisi

Apple Macbook bilgisayarlarınızın bütün sorunları için servis ve destek vermekteyiz. Aşağıda hangi macbook modellerine servis verdiğimizi ve devamında ise hangi macbook problemleri için destek sağladığımızı detaylı olarak bulabilirsiniz. Destek verdiğimiz Macbook modelleri:

 • MACBOOK
 • MACBOOK AİR
 • MACBOOK PRO
Macbook Pro Kırık Ekran Değişimi
 
 

MACBOOK SIVI DÖKÜLDÜ

Macbook sıvı Teması Anakart Tamiri

Diğer laptop modellerinde olduğu gibi Apple Macbook modellerinde de en ciddi problemlerden birisi cihaza sıvı dökülmesidir. Cihazın anında ve ya belli bir süreden sonra açılmaz hale gelmesine sebep olan bu problem oldukça ciddi bir sorundur ve Apple Yetkili Servisi’nde anakart değişimi ile çözülmektedir. Çünkü yetkili servislerde tamir ve onarım işiyle uğraşmak yerine doğrudan hasar almış parçanın değişimi yapılmaktadır. Hit Servis olarak Apple Macbook kullanıcılarının sıvı temaslı cihazlarını teknik servis atölyemizde detaylı ve titiz bir anakart temizliği sayesinde tekrar kullanılır hale getiriyoruz. Böylece yeni bir anakart için ciddi ücretler ödemekten kurtuluyorsunuz.

MACBOOK BATARYA DEĞİŞİMİ

Macbook cihazlarınızın pil ömrü belirli kullanım sürelerinden sonra kısalmaya ve hatta tamamen bitmeye başlar. Pil performansının azaldığı dönemlerde bilgisayarınızın çalışma performansı da olumsuz yönde etkilenir. Sürekli adaptöre bağlı şekilde çalışmak zorunda kalabilir, adaptörü çıkardığınız zamanlarda ani kapanmalar ile karşılaşıp veri kaybı yaşayabilirsiniz. Kaliteli ve kesintisiz olarak macbookunuzu kullanmak için batarya değişimi yapmak zorundasınız. Bütün Apple ürünleri için pil değişimi hizmeti vermekteyiz. Model belirterek fiyat bilgisi almak için bizi arayabilirsiniz. Eğer pil ömrünün bitmesinden kaynaklı olmayan farklı şarj ve güç problemleri yaşıyorsanız randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

Servisimize gelen klavye problemlerinin en büyük sebebi sıvı temasından kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda zamanla klavye çalışmaz ve bazı tuşları basılı kalacak hale gelebilir. Klavyenizle alakalı bir probleminiz varsa cihazınızın modeli uygun şekilde klavye değişimi yapmaktayız.

Macbook Klavye Değişimi

MACBOOK SİSTEM YÜKLEME VE FORMAT

Macbook cihazlarınız için Lion, Snow Leopard, Yosemite, Sierra ve High Sierra gibi MacOs versiyonlarının yükleme işlemlerini yapıyoruz. Format atıp mevcut işletim sisteminin silinmesi ve daha sonra da istediğiniz macOS versiyonunun yüklemesini yapıyoruz. Eğer macOS dışında windows işletim sistemi yüklenmesini istiyorsanız bu konuda da yardımcı olmaktayız.

Bizi arayın: 0212 931 88 34