ARNAVUTKÖY APPLE SERVİSİ

ARNAVUTKÖY İPHONE TAMİRİ

 

iPhonelar Apple markasının üretmiş olduğu akıllı telefonların genel adıdır. Her ne kadar bir akıllı telefon grubu olsa da bugün hem dünyada hem ülkemizde sanki apayrı bir teknolojik cihaz gibi algılanmaktadır. Bunun nedeni markanın piyasadaki diğer bütün akıllı telefon üreticilerinden farklı bir yerde bulunması gerek donanım gerekse tasarım olarak benzersiz olmasıdır. Arnavutköy Apple servisi olarak bizler iPhone cihazlarınızda yaşayabileceğiniz her türlü sorunda yanınızdayız.

 

iPhone telefonlar her şeyden önce yazılımları ile farklı oluyorlar ve Apple’ın kendi işletim sistemi iOS kullanıyorlar. Tasarım olarak da çizilmelere, darbelere, düşmelere diğer markalara nazaran daha dayanıklı oluyorlar. Fakat zaman zaman teknik nedenlerden zaman zamansa kullanıcı hatalarından dolayı arızalarla karşılaşılabiliyor. iPhone kapanıyor şikayeti bunlardan birisi oluyor ve kullanıcılar bir anda telefonlarının kendi kendine kapandığını belirtiyorlar. Yine iPhone ses gelmiyor bir başka sık karşılaşılan sorun olarak dikkat çekiyor. Arnavutköy iPhone tamiri desteğimizle bütün bu sorunları önce tespit ediyor, ardından çözüme kavuşturuyoruz.

 

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

 

iPhone kullanıcılarının diğer markalara nazaran arıza ve sorunları daha az olsa da zaman zaman çeşitli sorunlar oluşabilmektedir. Bunların başında da ekran kırılması, ekran çatlaması gelmektedir. Apple kendine özel bir ekran kullansa da özellikle sert düşmeler, çarpmalar sonucunda iPhoneların ekranları zarar görebilmektedir.

 

iPhone ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında iPhone serilerinin tamamına orijinal ekran desteği sağlıyoruz. Cihazlarınızın ekranlarını orijinalleri ile değiştiriyoruz. Üst düzey malzeme kalitesini birinci sınıf işçilikle birleştirerek ortaya her zaman en iyi sonuçların çıkmasını sağlıyoruz.

 

İPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ

iPhone kullanıcıların ilk günden bu yana belki de en büyük sorunları batarya olmaktadır. Diğer bazı markalar daha yeni yeni gömülü bataryaya geçmiş olsalar da iPhonelarda ilk günden bu yana hep gömülü batarya olmaktadır. Bu yüzden kullanıcılar bir süre sonra şarjlarının hızlı bitmesi halinde bataryalarını kendileri değiştirememekte, mutlaka iPhone batarya değişimi yapan firmamız gibi profesyonellerden destek almaları gerekmektedir.

 

iPhone batarya değişimleri mutlaka orijinali ile yapılmalıdır ve markanın her iPhone serisinde kullanılan bataryası farklıdır. Piyasada bazı muadil iPhone bataryaları olsa da orijinal batarya kullanılmadığı taktirde yazılım ve donanım sorunları ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden servisimizde bataryasında sorun yaşadığınız iPhonelarda orijinal batarya ile değişim yapıyoruz. Batarya değişimi sayesinde cihazlarınızı adeta yeni hale getiriyoruz. Uzun süre uzun pil ömrü ile kullanabilmenize yardımcı oluyoruz.

 

ARNAVUTKÖY MACBOOK TAMİRİ

 

Apple markasının üretmiş olduğu dizüstü bilgisayarlar Macbook olarak geçiyor ve kendi içinde Pro, Air gibi çeşitli sınıflandırmalar bulunuyor. Macbooklarda marka kendi işletim sistemini kullanarak yazılım yönüyle olağanüstü bir deneyim vaat ediyor.

 

Macbook uzun yıllardır bilgisayar konusunda en ayrıcalıklı ürün gurubunda yer alıyor. Çünkü kullanıcılarını sadece yazılım yönünden değil, donanım ve tasarım yönünden de tatmin ediyor. Son dönemde geliştirilen Macbooklar ipince tasarımlarıyla ergonomik bir kullanım sunarken ekran parlaklığı, ses kalitesi, en zorlu işlemleri dahi yapmaya izin vermesi, sessiz çalışması gibi avantajlar sağlıyor. Fiyat olarak da oldukça yüksek tutarlarda seyrediyor.

 

Kalitesi ve fiyatı ile farkını ortaya koyan Macbooklar da tıpkı diğer elektronik ürünler gibi arıza verebiliyor ve Arnavutköy Macbook tamiri alanında firmamız yıllardır en iyi servisi sağlıyor. Sistemsel bir sorun varsa Macbook format atma işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu sayede Macbook yavaşladı sorunlarını büyük oranda ortadan kaldırıyoruz. Format sonrasında macOS kurulumu yaparak cihazınızı ilk günkü haline getiriyoruz. Arnavutköy Apple servisi olarak Macbook cihazlarınızın her türlü sorununa çözüm üretiyoruz.

 

MACBOOK ANAKART TAMİRİ

 

Arnavutköy Apple servisi olarak Macbooklarınızın kullanım ömrünü ve performansını en iyi noktaya çekiyoruz. Bunun için Macbook serisi fark etmeksizin bütün Macbooklarınızda karşılayabileceğiniz sorunların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz.

 

Macbook kullanıcılarının karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi batarya problemi olmaktadır. Zaman içinde bataryalar eskiyebilmekte ve şarj tutamamaktadır. Bu yüzden de belli bir süre sonra Macbook batarya değişimi ile bataryalarının tazelenmesi gerekmektedir. Servisimizde orijinal batarya ile değişim yapılmakta, cihazlarınızın şarj ömrü artmaktadır.

 

Yine Macbook kullanıcılarının karşılaştıkları bir diğer sorun Macbookum açılmıyor olmaktadır. Bunun nedeni batarya olabileceği gibi yazılımsal da olabilmektedir. Bu yüzden önce sorunun nerden kaynaklandığı tespit edilmeli, daha sonra doğru müdahale ile sorun ortadan kaldırılmalıdır. Profesyonel ekiplerimiz Macbooklarınızda karşılaşacağınız açılmama sorunlarını başarıyla çözmektedir.

 

Macbook cihazlar uzun ömürlü performans sağlasa da zaman zaman çeşitli parçaların değişimiyle hem performansını hem kullanım ömrünü arttırmak mümkündür. Bunların başında SSD değiştirme gelmektedir. Macbook SSD takma çözümleri sayesinde cihazlarınıza SSD takılabilmektedir. SSD’ler yeni nesil diskler oldukları için her şeyden önce cihazlarınızın hızını arttırmakta, açılıştan kullanıma, programdan kapanmaya kadar her aşamada çok daha seri bir bilgisayara sahip olmanızı sağlamaktadır. Servisimizde Macbook cihazlarınıza dilediğiniz kapasitede, istediğiniz markada SSD takabiliyor, performans artışı sağlayabiliyoruz.

 

Zaman zaman Macbook anakart tamiri gereksinimi de ortaya çıkabilmektedir. Bilgisayarların en temel ve en hususi parçalarından birisinin anakart olması nedeniyle burada yaşanacak sorunların mutlaka profesyonellerce çözülmesi gerekir. Söz konusu Apple cihazlar olduğunda uzmanlık gereksinimi daha da öne çıkmakta, bu konuda özel eğitim almış kişiler gerekmektedir. Çünkü bu cihazların özellikleri diğer markalardan çok farklı olduğu gibi fiyatları da daha yüksektir. Dolayısıyla işinizi şansa bırakmamalı, sektörün en iyisi ile çalışmalısınız. Ekiplerimiz Macbook sistem kurulumu dahil her konuda yardımcı olmakta, hızlı ve kaliteli çözüler geliştirmektedirler.

 

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

 

Macbook kullanıcılarının en sevdikleri noktalardan birisi klavyeleri olmaktadır. Özel tasarımları, tok sesleri ve zarif tasarımlarıyla öne çıkan Macbook klavyeleri zaman zaman kullanıcılara sorun yaşatabilmekte, Macbook klavye değişimi gerekebilmektedir.

 

Macbook klavyelerinde oluşan sorunların en büyük nedeni kullanıcı hataları olmaktadır. Macbookuma sıvı döküldü şikayeti en fazla rastladıklarımızdandır. Macbook sıvı teması en istenmeyen durumlardan birisi olsa da ofislerde, evlerde ya da işyerlerinde çalışırken bir şeylerin içilmesi sırasında içecekler klavyelere dökülebilmektedir. Bu durumda doğru müdahale yapıldığı taktirde Macbook’unuz çöpe gitmeden kurtulabilir.

 

ARNAVUTKÖY İPAD TAMİRİ

 

Apple’ın tablet grubundaki ürünleri iPad olarak geçmektedir ve tıpkı iPhonelar gibi iPadler de bugün diğer bütün tablet çeşitlerinden farklı bir algıya sahiptirler. iOS işletim sistemine sahip iPadlar farklı hafıza özelliklerinde, RAM kapasitelerindedirler. Yüksek işlemci güçleri ile kullanıcılarına daha seri, daha canlı bir deneyim sunarlar. Gerek ekranları gerekse çerçeveleri ile sağlam olsalar da zaman zaman iPadlerde de sorunlar oluşabilir.

 

Arnavutköy iPad tamiri servisimiz yıllardır pek çok şikayetle karşılaşmaktadır. Mesela iPad ekran kırılması bunlardan birisi olmakta, hasar gören ekranlar kullanıcı deneyimini düşürdüğü için değişim gerektirmektedir. Gerçek iPad deneyimine devam edebilmek için de orijinal ekran ile değişim yapılması gerekmekte, servisimizde bütün Apple cihazlarda olduğu gibi ekranlarda da orijinal yedek parça kullanılmaktadır.

 

Arnavutköy Apple servisi olarak modeli her ne olursa olsun Apple marka cihazlarınıza profesyonel hizmet veriyoruz. Tarafımıza ulaştırdığınız ürünleriniz için arıza tespiti yapıyor, fiyat sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde tamire başlayarak en kısa sürede halledip cihazlarınızı tarafınıza ulaştırıyoruz. Bütün hizmetlerimizde 6 ay garanti veriyoruz.