Apple Servisi

Tüm Apple cihazları için tek elden çözümünüz olan Hit Servis’e hoş geldiniz. Teknolojinin günlük hayatınızdaki önemini anlıyoruz ve son derece yetenekli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, Macbook, iPhone ve diğer Apple cihazlarınızın her zaman en iyi durumda olmasını sağlamak için burada.

Şirketimiz, yalnızca üst kalite Apple parçalarını ve en son onarım tekniklerini kullanarak en yüksek kalitede teknik hizmetler sunmaya kendini adamıştır.

İster donanım onarımı ister yazılım düzeltmesi olsun, ekibimiz karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çözecek uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Müşteri memnuniyeti taahhüdümüz, sunduğumuz hizmetlerden tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak için her zaman daha fazlasını yaptığımız anlamına gelir. Apple cihazlarınızla ilgilenmemiz ve size hak ettiğiniz huzuru vermemiz için bize güvenin.

mini ipad beylikduzu servis
iPad
macbook air beylikduzu apple servis
Macbook
iphone 5c beylikduzu servisi
iPhone

Macbook Teknik Servisi

Hit Servis olarak, Macbook’unuzu en iyi durumda tutmanın sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Son derece eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, donanım sorunlarından yazılım aksaklıklarına kadar karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu teşhis edip onaracak bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Kapsamlı Macbook teknik servislerimiz, mümkün olan en kısa sürede çalışmaya başlamanız için tasarlanmıştır ve en yüksek kalitede onarım sağlamak için A kalite Apple yedek parçalarını kullanırız. İster MacBook Pro’nuz, ister MacBook Air’iniz veya başka bir modeliniz olsun, ekibimiz cihazınızı en iyi haline getirecek becerilere sahiptir. Hak ettiğiniz kaliteli Macbook teknik hizmetlerini sağlamamız için bize güvenin.

Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

 

  • Macbook Batarya Değişimi
  • Macbook Klavye Değişimi
  • Macbook Ekran Değişimi
  • Sıvı Teması Onarımı
  • Mac Ekran Kartı Onarımı
macbook pro apple servisi
apple iphone servisi

iPhone Onarım Hizmetleri

Hit Servis olarak, tüm modeller ve nesiller için uzman iPhone onarım hizmetleri sağlama konusunda uzmanız. Son derece eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, ekran hasarı ve pil sorunlarından yazılım sorunlarına ve daha fazlasına kadar çok çeşitli sorunları tanılama ve onarma konusunda deneyim ve bilgiye sahiptir.

 

iPhone’unuzun fabrika standartlarında onarılmasını sağlamak için yalnızca en yüksek kaliteli Apple parçalarını kullanıyoruz ve ekibimiz mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için en son onarım teknikleriyle güncel kalıyor. İster hızlı bir tamire ister kapsamlı bir onarıma ihtiyacınız olsun, kendimizi iPhone’unuzu mümkün olan en kısa sürede çalışır duruma getirmeye adadık. Güvenebileceğiniz uzman iPhone onarım hizmetleri için bize ulaşın.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Sık Sorulan Sorular

Bütün iPhone modelleri, iPad modelleri, Macbook Pro, Macbook Air, iMac ve iWatch modellerinin servisini ve bakımını yapmaktayız.

iPhone ekran değişimlerini yoğunluğa göre 15 – 45 dk içerisinde yapıp cihazınızı teslim ediyoruz.

Bütün Macbook ve iMac cihazlarınıza istediğiniz işletim sistemini kuruyoruz.

Her ihtiyacınızda yanınızdayız.
Tüm merak ettikleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.