Laptop Servisi

Dizüstü bilgisayar onarım servisimize hoş geldiniz! Tüm dizüstü bilgisayar markaları için güvenilir ve verimli onarım çözümleri sağlamaya kendimizi adadık. Deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, donanım sorunlarından yazılım sorunlarına kadar cihazınızın karşılaşabileceği her türlü sorunu çözecek donanıma sahiptir. Kalite taahhüdümüzle, rutininize geri dönebilmeniz için dizüstü bilgisayarınızı mümkün olan en kısa sürede çalışır duruma getirmeye çalışıyoruz.

Günümüz dünyasında çalışan bir dizüstü bilgisayara sahip olmanın önemini anlıyoruz ve onarım sürecini sizin için olabildiğince kolaylaştırmak istiyoruz. Amacımız olağanüstü müşteri hizmetleri, yüksek kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar sağlamaktır.  Ekran değiştirme, pil değiştirme ve virüs temizleme dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunuyoruz. Dizüstü bilgisayarınızı hayata döndürmek için bize güvenin!

Anakart Tamiri

Laptoplarınızın anakart tamirini ve bakımını yapıyoruz.

Ekran Değişimi

Darbeye dayalı ekran kırıklarında değişim yaparak yeni ekran takıyoruz.

Ekran Kartı Tamiri

Ekran kartında ve görüntüsünde problem olan laptoplarınızın çiplerini tamir ederek ya da değiştirerek profesyonel çözüm üretiyoruz.

Batarya Değişimi

Laptoplarınızın şarj ve batarya problemlerine çözüm üretiyoruz. Şarj soketi değişimi ve yeni batarya temini sağlıyoruz.

Sıvı Teması

Üzerine sıvı dökülen laptoplarınızın tamirini yapıyoruz ve cihazınızı kurtarıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Hayır almıyoruz. Arıza tespitlerini ücretsiz yapıyoruz.

Ana kart tamiri ve çip tamirleri için 3 ay garanti veriyoruz.

Beylikdüzü dışına da hizmet veren firmamıza kargo ile cihazınızı gönderebilirsiniz. Hit Servis, Türkiye’nin her yerine laptop tamir hizmeti vermektedir.

Bilgisayarınızda önemli verileriniz var ise bize bildirmeniz halinde yedeklerinizi alıyoruz.