Hakkımızda

Hit Servis laptop, cep telefonu ve tablet cihazları için teknik servis hizmeti vermek adına kuruldu. Laptop ve cep telefonu problemlerine çözüm üretmekten keyif alan, müşterilerinin ihtiyacını karşıladıkça mutlu olan bir anlayışla vizyonunu geliştirdi. Deneyimsel Tasarım Öğretisi der ki;

İhtiyaç giderenin, ihtiyacı giderilir.

İşte bu yüzden Hit Servis, ihtiyaç gidermenin gerçek başarıyı getirdiğinin bilinciyle hizmet sektöründe doğru ve hızlı şekilde sorun çözmeye odaklanmıştır.

 

Verdiği hizmetlerin başında uzmanlık alanı olan Apple ürünleri vardır. Bu kapsamda Macbook Pro, iMac, Macbook Air, iPhone ve iPad cihazların bakım ve onarımını yapmaktadır.

Toshiba, Dell, HP, Lenovo, Casper, Samsung gibi laptop markalarının bakımını ve onarımını sağlamaktadır. Bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra yazılımsal konularda da çözüm üretmektedir.

 

Başta Beylikdüzü ilçesi olmak üzere İstanbul’un her ilçesinde bireysel ve kurumsal müşterileri bulunmaktadır.

 

Kurumsal müşterilerin yanı sıra Apple marka cihaz kullanıcıları için adresten cihaz alma ve onarım sonunda adrese teslim etme hizmeti vermektedir. Orijinal ve garantili yedek parçalar ile uzun ömürlü onarımlar yapmaktadır.