BAHÇELİEVLER APPLE SERVİSİ

Bahçelievler Apple Servisi olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de Apple ürünleri için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren müşteri memnuniyetini birinci hedefimiz olarak belirlememizle birlikte yüksek kalitede teknik servis hizmetini sizlere sunuyoruz. Uzman teknik servis ekibimizle birlikte Apple ürünlerinde yaşadığınız çeşitli sorunlar için kısa süre içerisinde çözüm üretiyor ve cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde kullanılabilir duruma getirerek sizlere teslim ediyoruz. Apple’ın Macbook, iMac ve iPhone dahil birçok ürününe ait orijinal parça değişimi, donanımsal ve yazılımsal sorunları Bahçelievler Apple Servisi’nde gidermekteyiz.

BAHÇELİEVLER MACBOOK TAMİRİ

Dizüstü bilgisayar sektöründe Apple’ın ürünü olan Macbook için teknik servis hizmetini sizler için gerçekleştirmekteyiz. Bahçelievler Apple Servisi olarak her Macbook modeline ait teknik sorunları gidermekteyiz. Uzman teknik servis kadromuz ile Macbook bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal sorunlarını gideriyor, gerektiği durumda bilgisayarın donanım parçalarını orijinal yedekleri ile değiştiriyoruz.

MACBOOK FORMAT ATMA

Macbook’lar diğer dizüstü bilgisayarlardan farklı bir işletim sistemi olan MacOS ile kullanılmaktadır. MacOS işletim sisteminin format atma, sistem güncelleme gibi yazılımsal durumları teknik servis merkezimizde çözüme kavuşturuyoruz. Macbook cihazınızın işletim sistemini sıfırlamak istediğiniz durumlarda cihazınızı Bahçelievler Apple Servisi’mizde işleme almaktayız.

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

Macbook dizüstü bilgisayarların klavyeleri genellikle uzun kullanım sonucunda, içerisinde biriken tozlanma gibi sebeplerden dolayı, sıvı temasından dolayı veya herhangi bir hasar sonucu çalışmamaktadır. Macbook cihazlarınızın klavyesini, cihazınıza uygun modelin orijinaliyle değiştiriyor ve sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmanın ardından, cihazınızı sorunsuz bir şekilde çalışır halde sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK AÇILMIYOR

Birçok dizüstü bilgisayarda olduğu gibi çeşitli donanımsal veya yazılımsal sorunlar durumunda bazen cihazlar çalışmamaktadır. Macbook açılmıyor gibi durumlar yaşamanız durumunda, Bahçelievler Apple Servisi’mize getirdiğiniz cihazınızın hasar tespitini gerçekleştiriyoruz. Cihazınızın açılmama sebebini bulmamızın ardından bilginiz dahilinde gerekli teknik servis hizmetini, uzman arkadaşlarımız kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve cihazınız sorunsuz bir şekilde açılmasının ardından sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK PİL DEĞİŞİMİ

Dizüstü bilgisayarların genelinde olduğu gibi Macbook cihazlarda da pil sorunu yaşanmaktadır. Çeşitli sebeplerden çalışmayan pil veya uzun kullanım sonucunda performansını yitiren pili orijinali ile değiştiriyor ve sorunsuz bir şekilde, Macbook cihazınızı fişe bağlı olmadan daha uzun süreli kullanmanızı sağlıyoruz.

MACBOOK SIVI TEMASI ONARIMI

Birçok elektronik cihazda olduğu gibi Macbook cihazları da sıvıyla temas etmesi durumunda çalışamaz hale gelmektedir. Sıvıyla temas eden Macbook bilgisayarınızı Bahçelievler Apple Servisi olarak, gerekli hasar tespitinin ardından cihazınızın onarımını ve gerekli parça değişimini gerçekleştirerek sorunsuz çalışır hale getiriyor ve sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK ANAKART ONARIMI

Macbook cihazların anakartı genellikle uzun kullanım sonucunda yüksek ısıdan dolayı veya tozlanmadan dolayı fanların düzgün çalışmamasıyla birlikte bozulmaktadır. Çalışmayan Macbook anakartınızı, teknik servis ekibimiz kısa süre içerisinde yenisiyle değiştirerek cihazınızın yeniden çalışmasını sağlamaktadır. Fakat anakart değişimine gitmeden önce arıza tespiti yaparak onarılacak bir durum olup olmadığına bakılır. Tamiri mümkün olan anakartlar değişime gitmez ve böylece daha düşük maliyetli çözüm üretilir. 

BAHÇELİEVLER İMAC TAMİRİ

Masaüstü bilgisayar sektöründe Apple’ın MacOS işletim sistemi ürünü iMac cihazlarınızın bakım, tamir ve onarımlarını Bahçelievler Apple Servisi’nde gerçekleştiriyoruz. iMac cihazlar için işletim sistemi kurma, depolama birimi değişimi ve donanım parçalarıyla ilgili yaşadığınız sorunların çözümlerini sizlere sunuyoruz.

İMAC SİSTEM KURMA

iMac cihazı kullanmanızı sağlayan MacOS işletim sisteminin kurulumunu sizler için kısa sürede gerçekleştirerek, cihazınızı son sürüm işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Cihazınıza format atma, sürüm güncelleme gibi işlemleri de teknik servisimizde gerçekleştirmekteyiz.

İMAC SSD TAKMA VE HIZLANDIRMA

iMac bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve veri aktarımlarının daha hızlı gerçekleşmesini istiyorsanız eğer, cihazınızda bulunan mekanik diski, SSD ile değiştirerek bilgisayarınızın hızının artmasını sağlıyoruz.

İMAC EKRAN KARTI DEĞİŞİMİ VE ONARIMI

Bahçelievler Apple Servisi merkezimizde, ekran kartı bozulan iMac cihazınız için hasar tespiti yapıyoruz. Genellikle fazla ısı, tozlanma veya sıvıyla temastan dolayı bozulan ekran kartlarının yenisiyle değişimi gerekmektedir. Sizlerin bilgisi dahilinde, cihazınızın ekran kartını kısa süre içerisinde teknik servis ekibimiz değiştiriyor ve sizlere teslim ediyoruz.

BAHÇELİEVLER İPHONE SERVİSİ

Akıllı telefon piyasasının lideri iPhone model telefonların tamiri, onarımı ve parça değişimlerini Bahçelievler Apple Servisi’nde gerçekleştiriyoruz. Uzman teknik servisimiz ile iPhone telefonlarınızda yaşadığınız çeşitli sorunları en kısa süre içerisinde çözümlüyor ve sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olarak cihazınızı sizlere teslim ediyoruz.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

iPhone model telefonlarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi ekranın çeşitli sebeplerden dolayı kırılması veya çalışmaz hale gelmesidir. Genellikle düşme veya darbe sonucunda oluşan hasarlardan dolayı kullanılamaz hale gelen ekranınızı kısa süre içerisinde orijinaliyle değiştiriyoruz ve ekran dokunmatiğinin sorunsuz çalıştığından emin olmanın ardından telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

İPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ

Birçok akıllı telefonda olduğu gibi iPhone model telefonlarda da bataryalar zaman içerisinde ilk günkü performanslarını yitirip, kısa sürede tükenmektedirler. Bazı zamanlarda ise çeşitli sebeplerden dolayı bataryalar çalışmamaktadır. Bahçelievler Apple Servisi’mizde her model iPhone telefonunuzun batarya değişimini gerçekleştiriyor ve telefonunuzu fişe bağlı olmadan daha uzun süreli kullanmanızı sağlıyoruz.

İPHONE SES ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ

Akıllı telefonların birçoğu dış etkenler olan toz ve sıvıya dayanıklı olmadığından dolayı, telefonların ses sistemleri bozulmaktadır. İPhone model telefonların da ses entegreleri bozulmaya oldukça müsait bir durumdadır. Ses sistemi bozulan iPhone telefonlarınızın, ses entegresini orijinali ile değiştiriyor ve sorunsuz bir şekilde çalışan ses sistemiyle birlikte telefonunuzu sizlere teslim ediyoruz.

İPHONE BASEBAND ONARIMI

iPhone model telefonların iç aksamında bulunan Baseband bozulması durumunda telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmanız oldukça zorlaşacaktır. Baseband’i hasar almış veya çeşitli sebeplerden dolayı çalışmayan iPhone telefonlarınızda onarımını gerçekleştirerek, telefonunuzu hiçbir sorun yaşamadan tekrar kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

İPHONE DOKUNMATİK ENTEGRESİ TAMİRİ

iPhone model telefonların ekranları çeşitli sebeplerden dolayı hasar almasından dolayı dokunmatik bozulması yaşanmaktadır. Özellikle PLUS model dediğimiz büyük ekranları iPhone modellerinde esneme payı olduğu için fabrikasyon çıkışlı kronik entegre arızası meydana gelmektedir. Telefonunuzun kullanımını zorlaştıran bu durumda, Bahçelievler Apple Servisi’nde telefonunuzun dokunmatik entegresinin tamirini gerçekleştiriyor ve telefon kullanımınızı yeniden konforlu bir hale getiriyoruz.

İPHONE ŞARJ ENTEGRESİ ONARIMI 

Apple ürünlerinin büyük bir kısmında olduğu gibi iPhone telefonlarda da çeşitli sebeplerden dolayı şarj sorunu yaşanmaktadır. Genellikle tozlanma, sıvı teması gibi durumlardan iPhone telefonların şarj soketi bozulmaktadır. Bozulan şarj soketinin onarımı veya orijinali ile değişimi için Bahçelievler Apple Servisi merkezimize başvurabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz kısa süre içerisinde iPhone telefonunuzun şarj soketini orijinali ile değiştirerek yeniden sorunsuz bir şekilde şarj olduğundan emin olmasıyla birlikte telefonunuzu sizlere teslim etmektedir.