BAKIRKÖY APPLE SERVİSİ

Bakırköy Apple Servisi, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde Apple ürünleri yetkili servisi olarak kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti hedef alarak hizmet vermektedir. iPhone, Macbook ve iMac gibi Apple markasına ait ürünlerin yedek parça değişimi, onarımı ve yazılımsal sorunlarını hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak gidermeyi amaçlayarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Sizlere sunduğumuz bütün hizmetler garantili olmasıyla birlikte parça değişimleri ürünün orijinal yedek parçaları ile gerçekleştirilmektedir. Siz de eğer Apple ürünlerinizle ilgili donanımsal veya yazılımsal bir sorun yaşıyorsanız, uzman teknik servis ekibimiz hızlı ve kaliteli bir işçilik ile ürününüzü sizlere çalışır bir halde kısa süre içerisinde teslim edecektir.

BAKIRKÖY MACBOOK TAMİRİ

Apple markasının dizüstü bilgisayar ürünü Macbook ile ilgili bütün tamir gereksinimlerinizi Bakırköy Apple Servisi’nde gerçekleştirmekteyiz. Macbook bilgisayarlarda en sık karşılaşılan açılmama, yazılım güncelleme hataları gibi sorunlarınızı kısa süre içerisinde gideriyor, dış etkenlerden dolayı hasar almış veya zaman içerisinde kullanımdan dolayı eskiyip, çalışamaz hale gelen parçaları orijinalleri ile değiştiriyoruz.

MACBOOK FORMAT ATMA

Macbook format atma işleminizi Bakırköy Apple Servisi merkezimizde hızlı bir şekilde gerçekleştirerek cihazınızın yazılımını sıfırlıyoruz ve fabrika ayarlarına getiriyoruz. Teknik ekibimiz, format atmanın yanı sıra yazılım güncelleme gibi yazılımsal destek hizmetleri de sizlere sunmaktadır.

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

Macbook bilgisayarların dış aksamlarında en sık sorun klavyelerde yaşanmaktadır. Bilgisayarın zaman içinde kullanımı ve tozlanma gibi ya da sıvı dökülmesi gibi dış etkenlerin sonucunda klavye kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bakırköy Apple Servisi merkezimize getireceğiniz Macbook bilgisayarınızın klavyesini kısa süre içerisinde orijinali ile değiştirerek sorunsuz kullanılabilir hale getirmekteyiz.

MACBOOK AÇILMIYOR

Teknolojik ürünlerin büyük kısmı gibi Macbook cihazlar da çeşitli sebeplerden dolayı açılmama sorunu yaşamaktadır. Hiç elektrik gelmiyor olabilir ya da elma logosunda kalıyor olabilir. Açılmayan Macbook cihazınızı teknik servis merkezimize getirmeniz durumunda ekibimiz, cihazınızın açılmama sorununu tespit edip sizleri bilgilendirmenin ardından onayınızla tamirini gerçekleştirmektedir.

MACBOOK PİL DEĞİŞİMİ

Macbook bilgisayarlarda yaşanan en büyük sorunlardan biri ise bataryaların zaman içerisinde performanslarını yitirmeleri ve kısa sürede enerjisinin bitmesidir. Bakırköy Apple Servisi merkezimize batarya değişimi için başvurmanız dahilinde teknik ekibimiz cihazınıza ait orijinal batarya değişimini gerçekleştirecektir. Böylelikle Macbook cihazınızı fişe takılı olmadan daha uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz.

MACBOOK SIVI TEMASI ONARIMI

Sıvı ile temas eden Macbook cihazınızın onarımını gerçekleştirmekteyiz. Sıvıyla temas sonucunda oluşan hasar tespiti ve arızalanan parçaların sizlerin onayını almamızın ardından değişimini gerçekleştiriyor ve sorunsuz kullanımınızı sağlıyoruz.

MACBOOK ANAKART ONARIMI

Macbook cihazların anakart bozulması genellikle sıvı ile teması sonrasında gerçekleşmektedir. Macbook anakart onarımı için Bakırköy Apple Servisi merkezimize getireceğiniz cihazınızın hasar tespiti gerçekleştirilir. Ardından gereksinime göre cihaza ait orijinal yedek anakart değişimi gerçekleştirilir ve sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir. 

BAKIRKÖY İMAC TAMİRİ

Apple’ın masaüstü bilgisayar ürünü olan iMac tamir, donanımsal onarım ve yazılımsal sorunları giderme gibi hizmetleri Bakırköy Apple Servisi merkezimizde sizlere sunmaktayız. Sistem iyileştirme, parça değişimi gibi hizmetlerimizi uzman teknik servis ekibimizle birlikte kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve iMac cihazınızı daha iyi, sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

İMAC SİSTEM KURMA

iMac cihazınıza sistem kurmakta sorun yaşıyorsanız veya kurulum aşamasında hata alıyorsanız eğer Bakırköy Apple Servisi merkezimizde, iMac cihazınıza hızlı ve sorunsuz bir şekilde MacOS işletim sistemini kurmaktayız.

İMAC SSD TAKMA VE HIZLANDIRMA

iMac bilgisayarınızın depolama birimini SSD ile değiştirmek istiyor ve daha hızlı bir depolama birimi ile bilgisayarınızın kullanımına devam etmek istiyorsanız eğer sizlere Bakırköy Apple Servisi’nde yardımcı olabiliriz. Teknik servis merkezimize başvurmanız durumunda isteğinize göre bilgisayarınızın depolama birimini yenisiyle değiştirebilir ve bilgisayarınızı daha hızlı kullanmanızı sağlamaktayız.

İMAC EKRAN KARTI DEĞİŞİMİ VE ONARIMI

iMac bilgisayarınızın ekran kartını yenisiyle değiştirmek istediğinizde veya herhangi bir sebepten dolayı arızalanmış ekran kartınızın çip değişimini ve ya onarımını Bakırköy Apple Servisi merkezimizde gerçekleştirmekteyiz. İsteğinize uygun ekran kartının temini ve montajı hizmetini sizlere sunarken, çalışmayan veya sorunlu ekran kartınızın da onarımını teknik servis ekibimiz gerçekleştirmektedir.

BAKIRKÖY İPHONE SERVİSİ

Apple markasının en çok tercih edilen iPhone model telefonların teknik servis işlemlerini Bakırköy Apple Servisi merkezimizde yaptırabilirsiniz. Her iPhone modeline ait tamir, onarım ve parça değişimi  hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. iPhone cihazlarda yaşanan her türlü donanımsal ve yazılım kaynaklı sorunlarınızı gidermek için ekibimizde bulunan uzman teknik servis arkadaşlarımız, cihazınızın sorununu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak sorunsuz olarak kullanıma devam etmenizi sağlamaktadır.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

Yeni nesil cep telefonlarında olduğu gibi iPhone model telefonların da ekranlarında uzun kullanım sonucunda veya düşme, darbe alma gibi durumlar sonucunda hasar oluşmaktadır. Bakırköy Apple Servisi merkezimizde ekranı değişmesi gereken iPhone telefonunuzun modeline uygun orijinal ekran değişimini kısa süre içerisinde gerçekleştirip sorunsuz bir ekran ile telefonunuzu kullanmanızı sağlamaktayız.

İPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ

iPhone model telefonların genellikle uzun kullanım sonucunda bataryaları ilk günkü performanslarını yitirip, hızlı bir şekilde tükenmektedir. Telefonunuzun modeline uygun batarya değişimini Bakırköy Apple Servisi’nde gerçekleştirerek, iPhone telefonunuzu fişe bağlı olmadan uzun süreli kullanımınızı sağlıyoruz. Teknik servis merkezimizde yapacağımız batarya değişimi, ürünün orijinal bataryası ile yapılmaktadır. Böylelikle herhangi bir sorun yaşamadan telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

İPHONE SES ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ

iPhone telefonların ses sistemi kolay bozulmaya müsait olabilmesiyle birlikte genellikle sıvı teması veya tozlanmadan dolayı bozulmaktadır. Bakırköy Apple Servisi olarak iPhone model telefonunuza uygun orijinal ses entegre sistemi ile değişimini sağlayarak sorunsuz bir şekilde telefonunuzun ses sisteminin çalışmasını sağlamaktayız.

İPHONE BASEBAND ONARIMI

iPhone model telefonların iç aksamında bulunan Baseband bozulması durumunda telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmanız oldukça zorlaşacaktır. Baseband’i hasar almış veya çeşitli sebeplerden dolayı çalışmayan iPhone telefonlarınızda onarımını gerçekleştirerek, telefonunuzu hiçbir sorun yaşamadan tekrar kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

İPHONE DOKUNMATİK ENTEGRESİ TAMİRİ

iPhone model telefonların dokunmatik bölümü ne kadar sağlam olsa da uzun kullanım sonucunda veya çeşitli dış etkenlerden kaynaklı olarak bozulabilmektedir. Darbe alma, düşme gibi durumlarda bozulan dokunmatik bazen yazılımsal sorunlardan da bozulabilmektedir. Bakırköy Apple Servisi merkezimize başvurmanız durumunda iPhone model telefonunuzun dokunmatik entegresinin tamirini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor ve dokunmatiğin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olduktan sonra sizlere telefonunuzu teslim ediyoruz. Bu arada unutmadan belirtmekte fayda var, iPhone dokunmatik entegresi problemleri en çok PLUS model dediğimiz büyük ekran iPhone modellerinde meydana geliyor. iPhone 6 Plus, 6S Plus, 7 PLUS gibi büyük telefonlarda esneme payı olduğu için anakart üzerinde dokunmatik entegresine zarar vermektedir. Bu sebeple ekranın basmama ve ya dokunmatiğinde kaynaklanan sorunlar her zaman ekrandan kaynaklı olmayabilir. Bunu arıza tespiti yapmadan anlamak çok mümkün olmayacaktır.

İPHONE ŞARJ ENTEGRESİ ONARIMI

Apple ürünlerinin büyük bir kısmında olduğu gibi iPhone telefonlarda da çeşitli sebeplerden dolayı şarj sorunu yaşanmaktadır. Genellikle tozlanma, sıvı teması gibi durumlardan iPhone telefonların şarj soketi bozulmaktadır. Bozulan şarj soketinin onarımı veya orijinali ile değişimi için Bakırköy Apple Servisi merkezimize başvurabilirsiniz. Teknik servis ekibimiz kısa süre içerisinde iPhone telefonunuzun şarj soketini orijinali ile değiştirerek yeniden sorunsuz bir şekilde şarj olduğundan emin olmasıyla birlikte telefonunuzu sizlere teslim etmektedir.