KÜÇÜKÇEKMECE APPLE SERVİSİ

Küçükçekmece’ye servis veren Apple teknik servisimiz, Apple cihazlarınızın ihtiyacına ve hasar durumuna yönelik olarak teknik servis ve orijinal parça değişimi ile sizlere hizmet sunmaktadır. Teknik servisimizde; Apple’ın Macbook, iMac, iPhone ürünlerine ait bütün modellerin parça değişim ve onarım hizmetini sağlamaktayız.

KÜÇÜKÇEKMECE MACBOOK TAMİRİ

Dizüstü bilgisayarlarda Apple’ın ürünü olan Macbook cihazlarınız için donanımsal ve yazılımsal olarak teknik hizmet vermekteyiz. Dizüstü bilgisayarlar arasında yüksek performansa sahip Macbook’lar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Küçükçekmece Macbook servisi olarak; klavye, kasa, ekran ve pil gibi parçaların değişimiyle birlikte iç donanım ürünleri olan anakart, ekran kartı gibi parçaların da tamiri ve değişimini gerçekleştirmekteyiz.

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

Macbook cihazların klavyeleri genelde uzun süreli kullanım sonucunda dış etkenlerden dolayı oluşan, biriken toz ve küçük parçaların birikiminden dolayı kullanımı zor hale gelmektedir veya çalışmamaktadır. Bunlar dışında en sık karşılaşılan klavye sorunu ise Macbook üzerine sıvı dökülmesi sonrası çalışmaması sorunudur. Dökülen maddeye göre çeşitli tamir seçenekleri bulunmaktadır. Bu tarz durumlarda klavyenizin değişimini kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyor ve sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olmanın ardından sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK AÇILMIYOR

Birçok elektronik cihaz gibi Macbook bilgisayarlarda çeşitli sebeplerden dolayı açılmama sorunuyla karşılaşmaktadır. Bu sorunların başında iç donanım parçalarında oluşan hasarlar gelse de bazen güç tuşları veya kablolarda oluşan hasarlardan dolayı da cihaz açılmamaktadır. Açılmayan Macbook cihazınızı, teknik servisimize getirmeniz durumunda çalışma arkadaşlarımız sorunu tespit edip, bilginiz dahilinde cihazı tamir ederek yeniden çalışır hale getirmektedir.

MACBOOK PİL DEĞİŞİMİ

Apple ürünlerinin büyük kısmında yaşanan bir sorun ise pillerinin zaman içerisinde performanslarını yitirmesidir. Küçükçekmece Apple Servisi olarak, Macbook cihazınızın çalışmayan veya ömrünü tüketmiş olan pilinin değişimini orijinali ile değiştirerek, yeniden sorunsuz ve uzun süreli pil kullanımını sağlıyoruz.

MACBOOK SIVI TEMASI ONARIMI

Birçok elektronik cihazda olduğu gibi, Macbook bilgisayarlarda da sıvı teması sonucu cihaz çeşitli sorunlar yaşatmaktadır. Sıvı temasıyla birlikte cihazın iç donanımı hasar görmektedir. Bu da cihazınızın çalışmasına engel olur. Küçükçekmece Apple Servisi’nde sıvı ile temas eden Macbook bilgisayarınızın onarımını gerçekleştiriyor ve sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK ANAKART ONARIMI

Macbook bilgisayarlarda anakart, genellikle dış etkenlerden dolayı veya uzun süreli kullanım ile eskimesi sonucunda ya da kısa devreye bağlı olarak çalışmamaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı hasar gören anakartınızın onarımını veya orijinali ile değişimini sağlayarak sorunsuz bir şekilde çalışır hale gelmesini uzman teknik servis ekibimiz sağlamaktadır. 

KÜÇÜKÇEKMECE İMAC TAMİRİ

Masaüstü bilgisayar sektöründe Apple’ın ürünü olan iMac bilgisayarların tamirini Küçükçekmece Apple Servisi’nde gerçekleştirmekteyiz. Alanında deneyimli ve uzman teknik servis çalışma ekibimizle iMac cihazlarınızın yazılım ile ilgili ve donanımsal onarım gerektiren ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde yerine getirerek, sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. iMac’ler için parça değişimi, sistem kurma gibi işlemler için teknik servisimize başvurabilirsiniz.

İMAC SİSTEM KURMA

iMac bilgisayarınızı kullanmanızı sağlayan MacOS işletim sistemini cihazınıza kurmakta sorun yaşamanız durumunda teknik servisimizde kısa süre içerisinde cihazınıza işletim sistemini kurarak, bilgisayarı sorunsuz kullanmanızı sağlamaktayız. Ayrıca kurulu sisteminizin güncel haline getirmek istiyorsanız eğer, yazılım güncellemenizi de gerçekleştirmekteyiz.

İMAC SSD TAKMA VE HIZLANDIRMA

SSD ile iMac cihazınızın depolama birimini yenileyebilir ve daha hızlı bir şekilde kullanıma kavuşabilirsiniz. Bilgisayarınızın depolama birimini güncellemek, SSD ile değiştirerek daha hızlı bir şekilde kullanmaya devam etmek istiyorsanız eğer Küçükçekmece Apple Servisi olarak, çalışma arkadaşlarımız bilgisayarınızın depolama birimini birkaç saat içerisinde SSD ile değiştirerek kullanıma hazır hale getirmektedir.

İMAC EKRAN KARTI DEĞİŞİMİ VE ONARIMI

Tüm bilgisayarlarda olduğu gibi, iMac cihazlarda da ekran kartları çeşitli sebeplerden dolayı değiştirilmesi veya onarılması gerekmektedir. Eskiyen ekran kartınızı, Apple teknik servisimizde yenisi ile değiştirmekteyiz. Bozulan veya hasarlı olan ekran kartınızı ise hasar tespitinin ardından onarımını sağlayarak yeniden kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

KÜÇÜKÇEKMECE İPHONE SERVİSİ

Apple dünyasının en gözde ürünlerinden birisi olan iPhone model telefonların teknik servis işlemlerini Küçükçekmece Apple Servisi’nde gerçekleştirmekteyiz. Her model iPhone telefona ait teknik servis gerektiren işlemleri sizler için kısa sürede gerçekleştirerek, telefonunuzu sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. Orijinal parça değişimleri, yazılım ile ilgili yaşanan sorunlar gibi birçok sorunu teknik servisimizde gidermekteyiz.

İPHONE EKRAN DEĞİŞİMİ

iPhone model telefonunuzun herhangi bir sebepten dolayı ekranının kullanılamaz hale gelmesi sonucunda oluşan hasarı teknik servisimizde cihazınıza uygun orijinal ekran ile değiştirerek, sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlamaktayız. Düşme, hasar alma, çizilme veya uzun kullanım sonucunda ekranın çeşitli bölgesinde dokunmatik bozulması durumunda iPhone cihazınızın ekran değişimini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

İPHONE BATARYA DEĞİŞİMİ

iPhone model telefonların en büyük sorunlarından birisi olan batarya değişimini Küçükçekmece Apple Servisi olarak kısa süre içerisinde gerçekleştirerek yeni batarya ile daha uzun süreli telefon kullanımını sizlere sağlıyoruz. Uzun kullanım sonucunda performansını yitiren bataryanızı, telefonunuzun modeline uygun orijinal batarya ile değiştiriyoruz.

İPHONE SES ENTEGRESİ DEĞİŞİMİ

iPhone model telefonların ses sistemi genellikle tozlanma, sıvı teması veya düşme gibi durumlar sonucunda hasar görmektedir. Düzgün çalışmayan ses sistemini, teknik servis ekibimiz orijinal ses entegresi ile değiştirerek sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

İPHONE BASEBAND ONARIMI

iPhone model telefonların iç aksamında bulunan Baseband bozulması durumunda telefonunuzu kullanamaz hale geleceksiniz. Baseband’i hasar almış veya çeşitli sebeplerden dolayı çalışmayan iPhone telefonlarınızda onarımını gerçekleştirerek, telefonunuzu hiçbir sorun yaşamadan tekrar kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

İPHONE DOKUNMATİK ENTEGRESİ TAMİRİ

Dokunmatiği bozulan iPhone model telefonlar, genellikle düşme, darbe alma, aşırı ısınma veya uzun kullanım kaynaklı olarak telefonun kullanımını zorlaştırmaktadır. Küçükçekmece Apple Servisi’ne dokunmatiği bozulmuş iPhone model telefonunuzu getirmeniz durumunda, uzman teknik servis ekibimiz hasar tespitini gerçekleştirir ve bilginiz dahilinde dokunmatik ekranın onarımını veya orijinal parçası ile değişimini sağlayarak entegresini gerçekleştirir.

İPHONE ŞARJ ENTEGRESİ ONARIMI

Akıllı telefonların birçoğunda olduğu gibi iPhone model telefonlarda da şarj soketleri zaman içerisinde tozlanmaktan, sıvı temasından veya hasar olması sonucunda çalışamaz hale gelip, cihazın şarj olmasına engel olmaktadır. Şarj soketi bozulmuş olan iPhone model telefonunuzu, teknik servisimize getirmeniz durumunda şarj entegresini gerçekleştirerek cihazınızın sorunsuz bir şekilde şarj edilebilmesini sağlıyoruz.