AVCILAR APPLE VE MACBOOK SERVİSİ

Apple marka cihazlar, günümüzde stabil performans sunan cihazlar listesinde başı çekmektedir. Hem telefon hem de tablet alanında kaliteli ürünlere sahip olan Apple, teknik servis altyapısı konusunda da güçlü bir ağa sahiptir. Bu yazımızda, Avcılar Apple servis hizmetinin kapsamından ve faydalarından bahsedeceğiz. Bu sayede kıymetli cihazlarınızın başına bir sorun geldiğinde, derhal teknik servis desteği alabilirsiniz.

AVCILAR APPLE SERVİS HİZMET KAPSAMI

Apple marka cihazları her ne kadar pahalı olsalar da, etkin bir teknik servis ağına sahiptir. Nitekim Avcılar Apple teknik servisi de bu ağın parçalarından birisidir. Avcılar ve çevre ilçelerinde bulunan vatandaşlar, bu servis üzerinden teknik destek alabilir ve ürün tamiri ya da parça değişimi hizmetlerinden faydalanabilirler.

Apple teknik servisi, Apple cihazlarınızdaki tüm sorunları kapsar bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Apple ekran değişimi
 • Apple batarya değişimi
 • iPhone şarj soketi değişimi
 • Iphone ses entegre değişimi
 • Macbook teknik servisi
 • Ipad özel teknik bakım servisi
 • Imac teknik servisi

Yukarıdaki teknik destek hizmet kapsamlarının yanı sıra, diğer birçok alanda da teknik servis desteği sunulmaktadır. Bu sayede Iphone, Macbook, Ipad, Imac ve diğer Apple ürünlerinin bakım onarım işlemlerinde destek alabilirsiniz. Görüldüğü üzere, Avcılar Apple teknik servis hizmetinin kapsamı tüm Apple ürünleridir. Gelin bir de bu hizmet alanlarının detaylarına göz atalım.

APPLE EKRAN DEĞİŞİMİ

İster akıllı telefonlarınızda, isterseniz de tablet gibi geniş ekranlı cihazlarınızda her türlü ekran değişimi hizmetini alabilirsiniz. Özenle değiştirilen ekranlar, işlem sonrasında herhangi bir iz bırakmayacak şekilde monte edilmektedir. Bu nedenle ekran değişimi sonrasında telefonda ekstra bir sorun meydana gelmemektedir. Ola ki teknik servis kaynaklı bir sorun meydana gelirse, aldığınız hizmetin içerisindeki garantiden yararlanabilirsiniz. Bu sayede ekran sorunlarını 1 yıl gibi bir süre içerisinde garanti kapsamında çözüme kavuşturabilirsiniz.

Apple ekran değişimi hizmeti, tüm Apple marka cihazlarda sunulmaktadır. Ekranınız çizildiyse, kırıldıysa ya da çatladıysa, bu sorunlara ilişkin bir form oluşturabilirsiniz. Bu sayede ekiplerimiz cihazınızla ilgili gerekli bakım ve onarım işlemini yerine getirir. Orijinal Apple markası ekranlarını cihazlarınıza yerleştiren Avcılar Apple servisi, bu konuda sizlere garanti sunmaktadır. Eğer aldığınız hizmetin aylarca sorun çıkarmamasını istiyorsanız, bu hizmet alanından faydalanabilirsiniz.

APPLE EKRAN DEĞİŞİMİ FİYATLARI

Ekran değişimi fiyatları, cihaz türüne ve modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tam olarak bir fiyat belirtmek söz konusu değildir. Ancak cihaz türünü ve modelini belirtirseniz, size özel bir fiyat teklifi sunabiliriz. Bu sayede ekran değişimi konusunda sabit fiyat garantili hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kıyas yapacak olursak, daha büyük ekranlı cihazların daha yüksek fiyatlara ekran değişimine tabi tutulduğunu söylememiz mümkündür. Ek olarak cihazın üretim yılı da oldukça önemli faktörler arasındadır. Zira Apple cihazınızın ekran tipi, ekran değişimi fiyatları konusunda belirleyici unsurlar arasında yer almaktadır.

APPLE BATARYA DEĞİŞİMİ

Apple ürünlerinde batarya değişimi, ekran değişiminden sonra en sık duyulan ihtiyaçlar arasındadır. Apple marka ürünleri, stabil performanslarıyla bilinir. Bu nedenle uzun ömürlü bir deneyim sunarlar. Ancak 2-3 yıl içerisinde bataryalar ne yazık ki depolama kapasitelerinin büyük bir kısmını kaybeder. Şişen bataryalar ömrünü tamamlar ve daha yavaş şarj olurken daha kısa sürede şarj bitimine neden olur. Ek olarak bu bataryalar insan sağlığı açısından da risk teşkil etmektedir.

Modeller arasında değişiklik söz konusu olsa da, ortalama olarak 2 yılda bir defa batarya değişimi yapmanızı tavsiye ederiz. Zira bataryaların kullanım ömrü, tam dolum sayıları ile belirlenir. Eğer bataryalar belirli bir sürede tam dolum yapmışsa, artık eskisi kadar uzun süreli dayanmazlar. Bu durum telefonunuzun performansına da etki etmektedir. Tıpkı farklı yakıt türleriyle çalışan araçlarda olduğu gibi, farklı batarya ömrüne sahip telefonlar da daha uzun ya da kısa süre yol katetmektedir.

APPLE BATARYA DEĞİŞİM FİYATLARI

Apple ürünlerinde batarya değişimi, yukarıda bahsettiğimiz Apple ekran değişimi fiyatları gibi modele göre değişkenlik gösterir. Zira her bir modelin batarya kapasitesi farklı olabilir ve ayrıca farklı tip bataryalar gerekli olabilir. Genel olarak lityum iyon pil kullanılsa da, farklı Apple ürünlerinde (örneğin iPad modellerinde) lityum polimer gibi batarya türleri de kullanılmaktadır. Haliyle bu batarya türleri arasında bir fiyat farklılığı söz konusu olacaktır.

IPHONE ŞARJ SOKET DEĞİŞİMİ

Apple ürünleri arasında akıllı telefon modellerine sahip olan iPhone, şarj soket değişimi konusunda zaman zaman teknik servise ihtiyaç duyabilir. Özellikle de telefon şarjdayken dikkatsiz kullanımlar, şarj soketine zarar verebilir. Sonuç olarak telefonlarınızın şarj soketi içerisinde temassızlık sorunları meydana gelir ve cihazlarınız kesintisiz olarak şarj alamaz. Bu durumda işleriniz yarıda kalabilir ya da sürekli olarak priz başında beklemek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu gibi sorunların önüne geçmek adına Avcılar Apple servis desteğinden faydalanabilirsiniz. Orijinal şarj soketi kullanılan tamir işlemi, oldukça hızlı ve profesyonel bir biçimde gerçekleştirilir. Bu sayede kısa bir sürede ve cihazınıza herhangi bir zarar gelmeden ürün teslim alımını gerçekleştirebilirsiniz.

MACBOOK TEKNİK SERVİS

Macbook cihazlar, laptop kategorisinde yer alan Apple ürünleridir. Şık görünümleri, kendine has işletim sistemine sahip olmaları ve hızlı performans sunmaları, Macbook cihazları tercih edilebilir kılmaktadır. Ancak her dijital üründe olduğu gibi, Macbook cihazlarında da bazı durumlarda teknik servis gerekebilir. Özellikle de düşme, sıvı teması, aşırı voltaj ve ısı gibi sorunlar, dizüstü bilgisayarınızı çalışmaz hale getirebilir. Sonuç olarak cihazınızda veri kaybı gibi pek çok sorun baş gösterebilir.

Yukarıdaki anlattığımız sorunlarda, Avcılar Apple servis hizmetleri sizlere yardımcı olmaktadır. Macbook cihazlarınızın:

 • Klavye değişimi
 • Batarya değimi
 • Ekran değişimi
 • Touchpad değişimi
 • Anakart, işlemci, ekran kartı ve fan değişimi
 • Depolama yükseltmesi

ve daha birçok ihtiyacında teknik servis desteği alabilirsiniz. Ek olarak Avcılar iPad teknik servis hizmeti de yukarıdaki kapsama dahildir.

APPLE İMAC TEKNİK SERVİSİ

Imac cihazlar, Apple ürünlerinin masaüstü bilgisayar modellerini içerisinde barındırmaktadır. Özellikle de AIO (all in one) dediğimiz bu tür cihazlarda, kasa ve monitör tek bir parça halindedir. Bu durum hem cihazların kolay taşınmasına hem de az yer kaplamasına neden olmaktadır. 5K ekran görüntüsü, 1 milyar renk seçeneği ve 500 nit parlaklık gibi inanılmaz özelliklere sahip iMac modelleri, zaman zaman arızalanabilir. Özellikle de anakart üzerinde sorunlar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda, Avcılar Apple servis hizmeti sizlere yardımcı olmaktadır. Sorununuzu büyük bir dikkatle dinleyen teknik servis elemanları, ihtiyaç duyduğunuz konuda size çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Bu sayede sorununuz üzerinden hızlıca iletişime geçer ve en kısa süre içerisinde en mümkün çözümü uygulayabilirsiniz. Yukarıda saydığımız tüm hizmetler, Avcılar Apple servis desteğinin kapsamı içerisindedir. Bu destekler, tüm Apple marka ürünleri kapsamaktadır. Eğer garantili ve orijinal parça değişimi imkanı sunan bir teknik destek imkanından faydalanmak istiyorsanız, iletişim kanalları üzerinden sorununuzu bildirebilirsiniz. Bu sayede çözüm odaklı bir iletişime “merhaba” demiş olursunuz. Sonuçta tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaya yönelik bir adım atarak cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

Ayrıca bir diğer sayfamız olan Beylikdüzü Apple Servisi sayfamıza da göz atabilirsiniz.