BÜYÜKÇEKMECE APPLE SERVİSİ: İMAC, MACBOOK, İPHONE, İPAD TAMİRİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik cihazlar hayatımızın büyük bir bölümünde yer edinmiştir. Gerek gün içindeki sosyal iletişimimiz gerekse iş hayatına yönelik takiplerimiz elektronik cihazlar aracılığıyla gerçekleşir. Cihazlarda yaşanılan kimi problemler ise cihazı aldıktan sonraki zaman diliminde gerçekleşebilir. Bu sorunlara Büyükçekmece Apple Servisi yaratıcı çözümler geliştirerek cihazların verimliliğini yükseltir. Büyükçekmece Apple Servisi, Apple cihazlarına yönelik hizmet verir ve %100 müşteri memnuniyetini amaçlar.

NEDEN BÜYÜKÇEKMECE APPLE SERVİSİ’Nİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Apple cihazlarında yaşanılan sorunlar cihazın markasına, kullanıcının nasıl kullandığına ve cihazın aldığı dışsal darbelere göre farklılaşmaktadır. Cihazı okumanın yanı sıra müşterinin kullanım biçimlerinin de analize dahil edilmesi gerekir. İndirilen uygulamalar ya da alınan darbeler cihaz hakkında önemli bilgiler verecektir.

Büyükçekmece Apple Servisi bu amaç doğrultusunda cihazın öyküsünü alır ve eylem planı oluşturur. Cihazın özelliklerine ve Apple’ın sunduğu hizmetlerin farkındalığında gerçekleşen bu eylem planı uzmanlar tarafından hazırlanır. Siz de Büyükçekmece Apple Servisi’ni Büyükçekmece ve çevre ilçelerden tercih ederek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

BÜYÜKÇEKMECE İMAC SERVİSİ VE TAMİRİ

Apple’ın piyasaya sunmuş olduğu en kaliteli ekrana sahip olan iMac’ler gerek görünümü gerekse kullanım kolaylığı ile kurumlar ve şahıslar tarafından tercih edilir. 4K ekran çözünürlüğü ile başlayan iMac’ler şimdilerde 5K, 6K çözünürlüklere ulaşmıştır. Bu açıdan birçok grafik tasarımcının gözde masaüstü bilgisayarıdır.

iMac’ler her ne kadar kullanım olarak böylesine iyi olsa da zaman içinde bazı yazılım ya da donanım problemleri yaşayabilir. Bu durumda Büyükçekmece Apple Servisi’ndeki uzman teknisyenlere ulaşarak destek isteyebilirsiniz.

İMAC İÇİN ÇÖZÜMLER

Büyükçekmece Apple Servisi kapsamında iMac’lerde yaşanılan problemlere teknik çözümler getirilmektedir. Bu çözümler aşağıdaki kapsamda gerçekleşir. Listede yer almayan problemlere de yaratıcı problemler getirecektir.

 • iMac için genel onarım ve bakım işlemleri
 • Orijinal parça değişimi
 • Ekran kartı onarımı ve değişimi
 • Verileri kurtarma ve yedekleme, yedeklenmiş verileri geri yükleme
 • İşletim sistemi kurulumu ve format atma ya da yeni macOS yükleme
 • SSD takma, hafıza büyütme ve bilgisayar hızlandırma.
 • iMac açılmama sorunları ya da açılışta elma logosunda kalma problemleri çözümü.

İMAC SERVİSİ İÇİN ÜCRETLENDİRME

Ücretlendirme işlemi iMac cihazınızdaki problem kapsamında farklılaşmaktadır. Orijinal parça değişimi gibi işlemlerde Büyükçekmece Apple Servisi hassasiyet gösterir, orijinal parçalar bu kapsamda fiyatlanacaktır. İşletim sistemlerindeki sorunlar ya da yazılımsal sorunlar cihazınızın modeline ve soruna göre ücretlendirilir. Ücretlendirme için uzmanlar tarafından eylem planı oluşturulur ve bu kapsamda bir fiyat çıkarılır.

BÜYÜKÇEKMECE MACBOOK SERVİSİ VE TAMİRİ

Apple’ın kullanım pratikliğine oldukça önem verdiği Macbook cihazları taşınabilir dizüstü bilgisayarlar arasında tercih edilmektedir. Gerek öğrenciler gerekse şirketler tarafından tercih edilir. Taşınabilir olması, dışarıdaki hava koşullarına ve darbelere de açık olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden Macbook cihazları gerek kullanıcı hatasıyla gerekse dış etkenlere bağlı olarak hasar alabilmektedir. Bunun yanı sıra yazılımsal sorunlar da çıkabilir.

Macbook cihazlarınızda herhangi bir problem yaşarsanız, tamir işlemleri için Büyükçekmece Apple Servisi’nden destek alabilirsiniz.

MACBOOK TAMİR HİZMETLERİ LİSTESİ

Büyükçekmece Apple Servisi’ne yaşadığınız Macbook cihazınıza yönelik probleme aşağıdaki çözümleri getirir. Bu çözümlerin yanı sıra özgün problemlere yönelik de yaratıcı fikirler üretilir.

 • Macbook orijinal parça (ekran, touchpad, klavye, SSD, anakart, hoparlör, flex data kablosu) değişimi
 • Yazılım desteği
 • macOS kurulumu ve format atma
 • Sıvı teması onarımı
 • Cihaz hızlandırma işlemleri
 • Fan bakımı ve onarımı
 • Macbook’um açılmıyor ve ya açılış ekranında kalıyor diyenler için özel çözümler.
 • Retina ekran soyulmaları sonucunda ekran temizleme hizmeti.

BÜYÜKÇEKMECE MACBOOK TAMİRİ ÜCRETLENDİRMESİ

Macbook cihazınızda yaşayabileceğiniz problemlere göre ücretlendirilmeye gidilecektir. Bu problem dış etkenlere bağlı olan hasarlar olabilir. Orijinal parçalarla desteklenen servis süreci için fiyatlandırma, tüm süreç için plan çıkarıldıktan sonra söylenebilir. Bunun yanı sıra yazılımsal sorunlara yönelik sorun tespiti ve ardından fiyatın belirlenmesi gerçekleşecektir.

BÜYÜKÇEKMECE İPHONE SERVİSİ

Günümüzde birçok telefon markasının önüne geçen iPhone cihazları oldukça kaliteli bir kullanım sağlamaktadır. Bu kalite kapsamında kullanıcılar en çok iPhone cihazlarının telefon tasarımına, uygulamalar arasındaki geçişlerine, ekran çözünürlüğüne, kamera çözünürlüğüne ve batarya süresine dikkat etmektedir.  iPhone cihazları elbette bu kalitesinin yanı sıra kimi zaman bazı sorunlar da çıkarabilmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcı hatası ile telefonun nemli bir yerde kalması ya da düşmesi sonucu dışsal etkenlere bağlı problemler çıkabilmektedir.

iPhone cihazlarınızda karşılaşmış olduğunuz sorunlar için Büyükçekmece Apple Servisi’ndeki uzman teknisyenlerden destek alabilirsiniz.

İPHONE TAMİR HİZMETLERİ

iPhone cihazınızdaki sorunlara yönelik cihazınızın modeli göz önüne alınarak çözümler geliştirilecektir. Bu çözümler aşağıdaki şekildedir.

 • iPhone batarya ve ekran değişimi
 • Yazılımsal sorunlara yönelik çözümler
 • Ses entegresi değişimi
 • Baseband problemi ve onarımı
 • iPhone anakart tamiri ve değişimi
 • Şarj entegresi değişimi

BÜYÜKÇEKMECE İPAD SERVİSİ

Günümüzde tabletler gerek kolay taşınabilir özelliği gerekse işlemleri hızlıca gerçekleştirebildiği için tercih edilmektedir. Öğrenciler ve şirketler tarafından en çok tercih edilen tablet türü olan iPad’ler, diğer tabletlere göre yaratıcı not alma uygulamaları ve hızlı işlem gerçekleştirme özellikleri ile öne çıkmaktadır. Mini bilgisayar görevi gören iPad’ler aynı zamanda telefondaki işlemleri gerçekleştirmek için de seçenekler sunar. Sosyal ağlara ulaşılabilir özellikler taşır. Bunun yanı sıra oyun oynama özelliği için de tercih edilmektedir.

iPad’ler kimi zaman kullanıcı hatası ile ya da dış darbelerden dolayı hasar alabilir. Bunun yanı sıra yazılımsal sorunlar da gerçekleşebilmektedir. iPad cihazınızda yaşayabileceğiniz bu sorunlar için Büyükçekmece Apple Servisi’nden destek alabilirsiniz.

İPAD İÇİN ÇÖZÜMLER

iPad cihazınızda yaşamış olduğunuz sorunlara yönelik aşağıdaki çözümler geliştirilecektir. Bu çözümlerin yanı sıra cihazınıza özel olarak yaratıcı fikirler uzmanlar tarafından belirlenecektir.

 • Dokunmatik ekran sorununa yönelik çözümler
 • iPad senkronizasyon problemlerine yönelik çözümler
 • iPad yazılım güncellemeleri sorunlarına yönelik çözümler
 • Ekran ve dokunmatik değişimi
 • Batarya değişimi
 • Kasa değişimi
 • Ses ve power butonu tamiri

İPAD TAMİRİ İÇİN ÜCRETLENDİRME

Cihazlarınız için fiyat vermeden önce teknik servisimizde uzman teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti yapılmaktadır ve fiyat bilgisi bunun akabinde tarafınıza iletilir.

iMac, Macbook, iPhone ve iPad cihazlarınızda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda Büyükçekmece Apple Servisi’ni arayarak uzman ekipten destek alabilirsiniz. iMac, Macbook, iPhone ve iPad için yaşamış olabileceğiniz problemler başlıklar altında listelenmiştir. Listelenen problemlerin yanı sıra cihazlarda yaşamış olduğunuz özel problemler de uzman ekip tarafından incelenecektir. Büyükçekmece Apple Servisi uzman ekibinin yaratıcı fikirleri eşliğinde sizin hizmetten en kaliteli fayda sağlamanız amaçlanır.

Büyükçekmece hariç Beylikdüzü/Beykent bölgesine de hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için Beylikdüzü Apple Servisi sayfamıza göz atabilirsiniz.