ESENYURT APPLE SERVİS

İstanbul’da birçok yerde hizmet veren Hit Servis, Esenyurt Apple Servisi olarak da uzman teknik ekibiyle birlikte Apple ürünlerinizin parça değişim ve onarımını gerçekleştirmektedir. Tamiri özen ve uzmanlık isteyen Apple ürünlerinizi teknik servis ekibimize gönül rahatlığıyla bırakabilir ve sorunsuz çalışır şekilde yeniden teslim alabilirsiniz. Esenyurt Apple Servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler ise yazımızın devamında bulunmaktadır.

Esenyurt Apple Servisi olarak hizmet veren teknik servis merkezimiz Hit Servis; iPhone, iPad, Macbook ve iMac ürünlerinizde oluşan hasarların tamirini hızlı bir şekilde kaliteli işçilik ile gerçekleştirir. Teknik servisimize başvurmanız durumunda tamir için teslim etmiş olduğunuz ürünün hasar tespiti yapılır ve yapılacak olan tamir ile değişimi yapılacak parçalarla ilgili sizleri bilgilendirmekteyiz. Onayınızın ardından ürününüzün tamirini gerçekleştiriyor ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Teknik servis hizmetlerimizin tamamı 6 ay garanti kapsamında olmaktadır.

ESENYURT İPHONE SERVİSİ

İPhone model telefonlarınızın parça değişim ve hasar onarımlarını, yazılım güncellemelerini sizler için yerine getiriyoruz. Her türlü iPhone model telefonunuza ait orijinal parça değişimi ve tamirini uzman teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz.

İPHONE EKRAN VE KASA DEĞİMİ

iPhone model telefonlarda en sık karşılaşılan sorunlardan birisi olan ekran bozulmalarına karşı sizlere garantili hizmetlerimizi sunmaktayız. Uzun kullanımdan dolayı ekran yıpranması, dokunmatik bozulması veya düşme gibi durumlar sonucunda kullanılmaz hale gelen iPhone model telefonunuzun ekranını yaklaşık bir saat kadar kısa bir süre içerisinde orijinaliyle değiştirerek sizlere çalışır ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Estetik görünüm için oldukça önemli olan iPhone telefonlarınızın kasaları da düşme veya çarpma gibi olaylardan dolayı hasar görüyor veya çiziliyor. Hit Servis, bizlere getirmiş olduğunuz iPhone telefonunuzun modeline uygun orijinal kasa değişimini sağlayarak hem telefonunuza yeni alınmış görüntüsü yaratıyoruz hem de estetik olarak şık bir görünüm sunuyoruz.

İPHONE BATARYA VE ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Her telefonda olduğu gibi iPhone model telefonlarda da uzun kullanım sonucunda batarya zaman içerisinde performansını yitirmektedir. Hit Servis, bizlere getirdiğiniz iPhone modeline ait orijinal batarya değişimini gerçekleştirerek yeniden telefonunuzun batarya ömrünü artırarak uzun kullanıma kavuşmanızı sağlamaktadır. Batarya değişim hizmetimiz uzman teknik servis ekibimiz tarafından hızlı ve özenli bir şekilde gerçekleştirilip, hiçbir şarj ve batarya sorunu yaşamadan kullanmanızı sağlar.

Apple ürünlerinde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi ise iPhone telefonların şarj soketinin bozulması veya şarj aletini taktığımızda şarj etmemesi sorunudur. Toz veya sıvı teması gibi sebeplerden dolayı iPhone telefonların şarj soketleri kullanılamaz hale geldiğinden dolayı telefonunuzu şarj etmekte zorlanabilirsiniz. Hit Servis, iPhone telefonunuza ait orijinal şarj soket değişimini sağlayarak telefonunuzu sorunsuz bir şekilde şarj etmenizi sağlayan hizmetini sizler için sunmaktadır.

İPHONE SES SİSTEMİ VE MİKROFON DEĞİŞİMİ

Birçoğumuzun başına gelen durumlardan birisi ise telefonlarımızın tozlanma veya sıvıyla teması sonucunda ses sisteminin ve mikrofonunun bozulmasıdır. Telefonunuzdan ses gelmemesi durumunda veya sesinizin karşı tarafa gitmemesi gibi durumlarda iPhone model telefonunuzun hoparlör sistemi ve mikrofonu değiştirilmesi gerekmektedir. Hit Servis, ses sisteminde sorun yaşadığınız iPhone telefonunuzu sizden teslim olarak birkaç saat içerisinde orijinal parçalar ile değişimini sağlamaktadır. Teknik servisimizin ince işçiliği sonucunda iPhone telefonunuzun ses ve mikrofon sorunu giderilmektedir.

İPHONE HOME TUŞU DEĞİŞİMİ

İPhone telefonlarda bozulan home tuşu telefon kullanımını tamamıyla etkilemektedir. Home tuşu genellikle çarpma ve düşme gibi olaylardan kaynaklı olarak çalışmamaktadır. Düzgün çalışmayan home tuşunun değişimini teknik servis ekibimiz hızlı bir şekilde gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

ESENYURT İPAD SERVİSİ

Apple’ın gözde ürünleri iPad’in tamir ve parça değişimi hizmetini sunduğumuz teknik servis merkezimizde eski veya yeni her model iPad’in tamir hizmeti uzman teknik servis ekibimizce yapılmaktadır. Esenyurt iPad servisi olarak hızlı ve kaliteli onarım, parça değişim hizmetini sizlere sunuyoruz.

İPAD EKRAN DEĞİŞİMİ

Geniş ekrana sahip olmasıyla birçoğumuzun tercihi olan iPad’lerde uzun kullanım sonucunda veya dış etkenlerden dolaylı ekran sorunları yaşanmaktadır. Ekranın çatlaması, kırılması, çizilmesi, dokunmatik bozulması veya ölü piksel gibi sorunları yaşıyorsanız eğer Hit Servis’e teslim edeceğiniz iPad’inizin ekranını orijinal parça ile değiştirerek yeni ve sorunsuz bir ekrana sahip olmanızı sağlıyoruz.

İPAD KASA DEĞİŞİMİ

Ekran ve kasa oranı oldukça büyük olan iPad’lerin ufak çarpmalar sonucunda kasa hasarı oluşması sıklıkla karşılaşılan sorunlardan birisidir. Kasada oluşan hasarlar konforlu kullanımı engellediğinden dolayı iPad kasa değişimi yapılması gerekmektedir. Hit Servis, iPad kasa değişimi hizmetini uzman teknik ekibiyle gerçekleştirerek yeni ve orijinal kasayla birlikte iPad’inizin yeniden estetik şık bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.


ESENYURT MACBOOK VE İMAC SERVİSİ

Apple’ın dizüstü bilgisayar ürünü Macbook ve masaüstü bilgisayar ürünü olan iMac’ler hem donanım hem de yazılımsal olarak diğer ürünlere göre daha kapalı ve özel olduğundan dolayı tamir ve onarımları uzmanlık istemektedir. Hit Servis, Macbook ve iMac cihazlarınızın her türlü tamir, bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır.


MACBOOK BATARYA DEĞİŞİMİ

Macbook bilgisayarların uzun kullanım sonucunda bataryaları performanslarını yitirerek daha hızlı tükenmektedir. Sürekli şarjda olması gereken bilgisayarınızın batarya sorununu çözmek için Hit Servis’e başvurabilirsiniz. Hit Servis olarak Macbook bilgisayarlarınızın bataryasının değişimini uzman ekiplerimiz dikkatli ve özenli bir şekilde orijinaliyle değiştirerek sizlere teslim etmektedir. Batarya değişiminin ardından Macbook bilgisayarınızı şarja takılı olmadan uzun süreli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

MACBOOK KLAVYE DEĞİŞİMİ

Macbook bilgisayarların kasasını sökmek usta işçilik istemektedir. Değişimi en zahmetli parçalardan birisi olan klavyeler ise genellikle tozlanma ve sıvıyla temastan dolayı çalışamaz hale gelmektedir. Hit Servis olarak Macbookların klavye değişimini ince işçilik ile gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.


MACBOOK VE İMAC ANAKART DEĞİŞİMİ

Apple bildiğimiz üzere yazılımıyla birlikte donanım ürünlerini de özel üretmesiyle bilinmektedir. Macbook ve iMac bilgisayarların da donanım parçaları, diğer bilgisayarlar gibi farklı marka ve modellerle değiştirilemez olduğundan dolayı yalnızca yetkili servislerde tamir ve değişim hizmetleri sunulmaktadır.

Hit Servis, Macbook ve iMac bilgisayarlarınızın anakart sorunlarına çözüm sunmaktadır. Çeşitli sebeplerden dolayı arızalanabilen anakartın hasar tespiti ve tamirini sizler için gerçekleştirmekteyiz. Her türlü model Macbook ve iMac anakart değişimini orijinali ile değiştirerek bilgisayarınızı çalışır ve sorunsuz halde sizlere teslim ediyoruz.

MACBOOK VE İMAC YAZILIM GÜNCELLEMESİ VE FORMAT

Apple, ürünlerinde kullanmış olduğu yazılımlar kapalı kaynak olduğundan dolayı bazı zamanlarda yazılımın güncellenmesi veya formatlanması zor olabilmektedir. MacOS işletim sistemine sahip olan Macbook ve iMac bilgisayarlarınızın güncellemelerini gerçekleştiriyor ve bilgisayarınızı güncel olarak kullanmanızı sağlıyoruz.

Eğer bilgisayarınızı sıfırlamak ve fabrika ayarlarına dönmesini istiyorsanız MacOS sürümünüzün sıfırlanmasını sizler için gerçekleştiriyoruz. Geçmek istediğiniz MacOS sürümünü bilgisayarınıza yüklüyor ve kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

İCLOUD HESABINIZA ERİŞEMEME

Apple ürünlerinizi kullanabilmek için cihazınızda kayıtlı olan iCloud hesabınızın açık olması gerekmektedir. Genellikle ikinci el ürünlerin kullanımında ihtiyaç duyulan bu durumda sizlere hizmet sunmaktayız. Eğer cihazınızın yazılımını yenilediyseniz ve sizden iCloud hesabınıza erişim istediğinde şifrenizi hatırlamıyorsanız cihazınıza teknik servis merkezimize getirmeniz durumunda teknik servis ekibimiz kısa süre içerisinde iCloud hesabınıza erişerek sizlerden yeni bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.

Büyükçekmece hariç Beylikdüzü/Beykent bölgesine de hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için Beylikdüzü Apple Servis sayfamızı inceleyebilirsiniz.