beykent laptop servisi

Beykent Laptop Servisi

beykent laptop servisi

Beykent Laptop Servisi

Beykent laptop servisi olarak tüm Beylikdüzü ve Büyükçekmece ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler arasında laptop ekran kartı tamiri, laptop çip tamiri, format atma, fan bakımı, yazılım ve sistem yükleme, veri kurtarma ve yedek alma, laptop ekran değişimi ve tamiri, laptop klavye değişimi ve anakart tamiri gibi hizmetler vardır. Bütün tamir ve onarım işlemlerini kendi atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca büyüklü küçüklü laptop servisi bayi ağımız ile bir çok bilgisayar firmasına tamir işlemlerinde yardım ediyoruz ve bayilik vermekteyiz.

Detaylı bilgi için arayabilirsiniz: 0212 931 88 34

Beykent Beylikdüzü Bölgesindeki Şirketlere Laptop Servisi Hizmeti

Beylikdüzü Beykent’te yer alan irili ufaklı firmaların laptop servisini de vermekteyiz. Aylık bakım anlaşmaları yapmıyoruz. Firmalara vermiş olduğumuz hizmet ihtiyaç durumunda, şirket laptopları üzerinde meydana gelebilecek sorunların giderilmesi ile sınırlıdır. Bu sorun veya ihtiyaçları şöyle özetleyebiliriz:

Şirket Laptoplarının Hızlandırılması

Artık günümüz zamanında firmaların israftan ne kadar kaçındığını biliyoruz. Gelişen teknoloji ve rekabet ortamında da hızlı ve akıllı olmak zorundayız. Bu şartlar altında son teknoloji ürünleri kullanmak istesek de aslında tasarruf yaparak ve daha az para harcayarak ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz. Bu gibi durumlarda yeni laptop almak en kestirme çözüm olarak gözükse de aslında çok karlı bir iş değil. Şirket maliyetlerini düşünerek hareket etme konusunda, laptopların teknoloji ve hızlarını yükseltmeleri için çözüm üretiyoruz.

Beykent bölgesinde şirket laptoplarının hızlandırılması için bize gelen müşterilerimiz sadece format atarak bilgisayarlarının hızlanabileceğini düşünebiliyorlar. Bu bir miktar doğru olabilir fakat önemli ve doğru olan yol laptop donanımlarını uygun bütçeler dahilinde yükseltip, şirketleri yeni cihaz almadan bütçelerinden tasarruf sağlayarak ihtiyaçlarını gidermekten geçiyor.

Her şirketin bütçesine göre laptoplar üzerinde bir takım uygun ve uzun süre ihtiyaç görecek şekilde yükseltme yapmak mümkün. Laptopların RAM’inin yükseltilmesi, SSD disk kullanımına geçilmesi ve ya kaliteli termal macunlar ile fan bakımı yapılması gibi bir çok farklı çözüm üretmemiz mümkün oluyor.

Şirket Laptoplarının Tamiri

Beykent, Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesindeki firmalarla çalışma şekillerimizden birisi de ihtiyaç anında laptop tamiri oluyor. Şirketlerde en çok karşılaşılan laptop arızalarından birisi sıvı teması kazalarıdır. Şirketlerde çay, kahve çok içildiği için ve laptoplar haliyle çok yoğun olarak kullanıldığı için genellikle cihazlar üzerine sıvı dökülür. Bu problem bir laptopun başına gelebilecek en kötü kazalardan birisidir. Laptopun açılmaması, çalışmaması, klavyesinin bozulması gibi bir çok problemi beraberinde getirir. Bu durumda klavyenin belki değişmesi gerekecek ama en önemlisi ve bütçenizi sarsacak olan ise anakartın değişmesi olacaktır. Teknik servisler genellikle sıvı teması olan anakartlar ile uğraşmak istemez veya uğraşsa bile kolay kolay tamir edemeyeceği için doğrudan anakartınızın değişmesi gerektiğini söyleyebilirler. Fakat bilinmesi gereken bir şey var ki o da sıvı teması olmuş anakartların %90’ının tamir edilebilecek olmasıdır.

 Beykent Bireysel Kullanıcılar İçin Laptop Servisi

Beykent bölgesindeki öğrenciler ve muhitte yaşayan sakinler için de laptop tamir hizmetimiz bulunmaktadır. Genellikle teslim aldığımız notebookları iş yoğunluğuna göre sıraya koyuyor ve en kısa sürede teslim etmeye çalışıyoruz. Servis sürenizin ne kadar olduğunu dükkanımıza geldiğinizde satış yetkilisinden öğrenebilirsiniz.

Beykentte yaşayan bilgisayar kullanıcıları için verdiğimiz laptop hizmetlerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Format Atma

Her kullanıcının zaman zaman bilgisayarının formatlanmasına ihtiyacı vardır. Peki hangi durumlarda format atmaya ihtiyaç olur? Bilgisayarınıza virüs girmiştir, laptopunuzda yavaşlama vardır, cihazınız ile çakışan bir yazılım yüklemişsinizdir veya 2.el bir laptop almış olabilirsiniz. Beykent format atma işlemleri için bizi arayabilir veya ziyaret edebilirsiniz.

Anakart Tamiri

Laptopların anakart tamir işlemleri oldukça titizlikle yaklaşılması gereken bir konudur. İşini iyi bilmeyen servis sağlayıcıların elinde bir anakartın tamir edilme ihtimali sıfıra kadar inebileceği gibi, işini iyi bilen bir usta tarafından da kolaylıkla tamir edilebilir. Bu sebeple cihazınızın anakartını değiştirmek zorunda kalmadan tamir edilmesini istiyorsanız lütfen cihazınızı götüreceğiniz servisi titizlikle seçiniz.

Bizi Nerede Bulabilirsiniz?

Beykent Laptop Servisi Hit Teknik Servis

Beykent Laptop Servisi Hit Teknik Servis

Hit Servis olarak Beykent’te yer alıyoruz. Beykent Üniversitesi’nin altında yer alan Beykent Çarşı içerisinde 1.Katta bizi bulabilirsiniz. B girişten girmeniz durumunda sadece merdivenlerden çıktığınız zaman kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi, A girişten girerseniz de yolunuzu biraz uzatmış olacaksınız. İletişim sayfamızdan açık adresimizi ve telefon numaralarımızı bulabilirsiniz.

[social_share_list]
1 Comment
 • Atılay
  Posted at 09:23h, 13 Mayıs Yanıtla

  Merhabalar,
  lenovo laptop bilgisayarım için 120gb SSD satın aldım, bunun bilgisayara montajı ve aynı işletim sisteminin tekrar kurulması için fiyatınız ne kadardır?


  İyi Çalışmalar.
  Atılay

Post A Comment