iphone camı

iphone Camı Kırıldı

iphone tamiri

iphone camı çeşitli nedenlere bağlı olarak kırılabiliyor. Fakat bu durum sıklıkla meydana geldiği için iphone tamiri oldukça kolay yapılıyor. iphone telefon camı kırılması her ne kadar cihaz kullanımı açısından sorun teşkil etmese de cihazın kötü bir görünüme sahip olmasına yol açıyor. Bu nedenle telefon camı kırıldığında iphone tamiri için en uygun fiyatlı servis firması tercih edilebilir. 

Iphone telefon camı kırılması cihazın şiddetli darbe almasına, yere düşmesine, cepteyken duvar ve benzeri türden sert alanlarla temas etmesine gibi birçok farklı etkenler sonucunda oluşabiliyor. Bazı akıllı cep telefon modelleri hassas bir dizayna sahiptir. Bu nedenle hafif düzeyde darbe alması durumunda dahi camı kırılabiliyor.

Kırık iphone Camı Ne Kadara Yapılır?

Kırık telefon camı iphone tamiri cihaz modeline, servis firması ücret tarifelerine bağlı olarak farklı fiyat tarifelerinden iphone tamir ediliyor. Cep telefonunuz yüksek modele sahip olması durumunda fiyat tarifesinde yükselme söz konusu olabiliyor. Ancak kırık telefon camı onarımında mutlaka en uygun fiyat tarifesi sunan servisi tercih edebilirsiniz. 

Piyasada yer alan birçok iphone tamiri onarım firmalarında yüksek fiyat tarifeleri uygulanıyor. Özellikle amatör servislerde cep telefonu tamiri kırık cam sorununda yüksek fiyatlara maruz kalabiliyorsunuz. Bu nedenle iphone tamiri yaptırırken uygun fiyata onarmak için mutlaka beylikdüzü iphone servisi arasından araştırmalar yapmanız önerilir.

iphone Dış Ekran Kırılması

Cep telefon modellerinde en sık görülen sorunlardan biri de dış ekran kırılmasıdır. Tüm telefon modellerinde iç ve dış ekran bölümü olmak üzere toplamda 2 farklı ekran kısmı yer alıyor. Birçok kullanıcılar dış ekran kırılmasını iç ekran kırılması gibi algılıyor. Bu durumda da özellikle amatör cep telefonu firmalarının tuzağına düşebiliyor. Çünkü bu türden işletmelerde telefon kullanıcısı bilgisiz olmasından faydalanabiliyor. Dış ekran kırılmasını iç ekran kırılması olarak belirtebiliyor. Cep telefonlarında iç ekran kırılması dış ekran kırılmasına nazaran daha hassastır. 

Bu nedenle de bu kısımda meydana gelen kırılmalar dış ekran kırılmalarına oranla daha yüksek fiyata ucuz iphone tamiri yapıyor. Bu sebeple cep telefonunuzun dış ekranında oluşan kırılmayı daha düşük bir ödeme yaparak iphone tamir ettirebilirsiniz. Ayrıca dış ekran değişimi yalnızca Samsung markalı cep telefonlarında gerçekleştiriliyor. Dolaysıyla diğer telefon modellerinde iç ekran değişimi de gerçekleştirilebiliyor.

iphone tamiri nasıl yapılır?

iphone İç Ekran Kırılması

Iphone tamirinde en çok maruz kalınan sorunlardan biri de iç ekran kırılmasıdır. Cep telefonlarının en önemli kısımlarından biri iç ekran kısmıdır. Bu kısımda oluşan kırılmalar, çatlamalar gibi sorunlar beraberinde cihazın işlevini yitirmesine sebep olabiliyor. Dış ekranda oluşan sorunlar ciddi anlamda önem arz etmez. 

Bu alanda oluşan kırılmada cihazı yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak iç ekran kırılması böyle değildir. İç ekran cihazın doğrudan kusursuz bir şekilde kullanılması açısından mutlaka onarılması gerekiyor. İç ekran kırılmasında gereken durumlarda full ekran değişimi gerçekleştirilir. Yani cihazın iç ekranı, yan camları, dokunmatik sistemi, dış panel ve çerçeve kısmı olmak üzere tüm ekran kısmı değiştirilebiliyor.

Telefon numaramız: 0212 931 88 34

Ekranı Çatlayan iphone Telefonlar İçin Çözüm

Cep telefonlarında görülen sorunlardan biri de ekran çatlamasıdır. Bu problem genellikle cihazın sert bir şekilde zemine düşürülmesi, dış darbeye maruz kalması veya arka cep kısmından unutularak zemine oturulması gibi durumlar sonucunda meydana geliyor. Cep telefonu markanız önemli olmaksızın ekran çatlaması önemli bir sorundur. Bu problem cihazınızın prestij kaybetmesine dahi neden oluyor. Bu durumda yapmanız gerekenler oldukça basittir. İlk olarak cihazınızın aktif bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. 

Tuş takımlarının çalışıp çalışmadığını, cihazınız dokunmatik ekranlıysa dokunmatik olarak işlev görüp görmediğini evinizden kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu kontroller sonucunda cihazınızda işlev sorunu teşhis ettiğinizde kaliteli cep telefonu servisinize teslim edebilirsiniz. Cep telefonu ekran çatlama sorunu profesyonel firmalar tarafından genellikle 24 saat içerisinde tamir ediliyor.

Ekranı Kırık iphone Telefonu Kullanmak Tehlikeli mi?

Akıllı cep telefonlarında oluşan ekran kırıklığı oldukça can sıkıcıdır. Bu durumdan rahatsızlık duymanız doğaldır. Yüksek ödemeler yaparak satın aldığınız cihazınızın kırık ekran sorununa maruz kalması günlük yaşam kaliteniz üzerinde de negatif etkiler gerçekleştiriyor. Akıllı cep telefonunuzun markası ve modeli fark etmeksizin ekran kırılmasında mutlaka cihazı tamire göndermeniz tavsiye edilir. Çünkü ekranı kırık bir telefon kullanmanız göz yorgunluğuna, strese, kaygı sorununa neden olabiliyor. 

Cihazınızda oluşan ekran kırılması beraberinde birçok sorunlara da neden oluyor. Ekran kırık olduğundan cihazınıza toz, polen gibi genel sağlığınızı etkileyen etkenlerin daha hızlı ve kolay bir şekilde giriş yapması anlamına geliyor. Bu etkenler aynı zamanda cihaz sağlığınıza da zarar veriyor. Yoğun toz ve polenlerin cihaza giriş sağlaması cihaz içerisindeki donanımlara kısa süreler içerisinde zarar veriyor. Bu da daha büyük sorunlar oluşmasına ve akabinde daha yüksek tamir ücretleri ödemenize neden oluyor.

iphone Ekran Kırılmasında Öncelikle Yapılması Gerekenler

Cep telefonunuzun ekranı kırıldığında birçok ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Bu sorunu hafife almanız beraberinde cihaz ve sizlerin sağlığı açısından riskler oluşmasına neden olabiliyor. Ekran değişim işlemi mutlaka 7/24 kesintisiz bir şekilde kameralı sistem üzerinden görüntülenen, stabilize edilmiş cep telefonu servis odası üzerinden gerçekleştirilmelidir. 

Ekran değişim işleminde mutlaka iphone tamiri profesyonel teknisyenlerden görev almalıdır. Kalitesiz teknik servisler yerine, kurumsal bir kimliğe sahip olan ve tam donanımlı bir şekilde hizmet sunan cep telefonu teknik servisi tercih edilmelidir. Ekran değişimi işlemi sonrasında cihazınızın yeniden incelenmesine müsaade etmelisiniz. Takılan ekranın beğenilmemesi durumunda ücret iadesi gerçekleştirilmelidir.

iphone Ekranı Tamir Edilmezse Ne Gibi Durumlar Oluşur?

Telefon ekranı kırılması kullanıcılar üzerinde negatif etkilere neden oluyor. Bilimsel olarak da yapılan bazı araştırmalar sonucunda cep telefonu ekranının kırılması beraberinde kullanıcılar üzerinde de sinirsel sorunlara, aşırı strese, negatif ruh durumuna, kararsızlık sorununa neden olduğu gözlemlenmiştir. Cep telefonundaki ekran kırılması hafif düzeyde olması durumunda dahi kullanıcıların bu durumdan aşırı bir şekilde rahatsızlık duyduğu gözlemlenmiştir. Özellikle akıllı cep telefonlarında oluşan ekran kırılma sorunu kullanıcıların gün boyu negatif kalmasına neden oluyor. Bu nedenle cep telefonunuzdaki ekran kırılması durumunda güvendiğiniz iphone tamiri servisine başvurmanızda faydalar bulunuyor.

Telefon numaramız: 0212 931 88 34

iphone Ekran Tamiri Fiyatları

Telefon ekran kırılması fiyatları firmalar arasında farklılık gösteriyor. Profesyonel cep telefonu teknik servislerinde ekran kırılma fiyatı daha cazip bir şekilde sunuluyor. Fakat amatör cep telefonu teknik servislerinde daha yüksek fiyat listesi sunulabiliyor. Bu nedenle kullanıcılar genellikle profesyonel teknik servisleri tercih ediyor. 

Profesyonel cep telefonu servislerinden %100 garantili bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Bu türden firmalarda profesyonel ve eğitimli teknik ekipler görev alıyor. Bunun haricinde profesyonel akıllı cep telefonu servisleri modern alanlar üzerinden hizmetler sunuyor. Cihazınız maksimum 24 saat içerisinde ekranı değiştirilerek adresinize ek ücretsiz olarak gönderiliyor.

iphone Ekran Kırılması Nasıl Tamir Edilir?

Telefon ekran kırılması sorununda panik yapmanız gerekmez. Bu sorun deneyimli cep telefonu teknik servisi tarafından pratik bir şekilde giderilir. Firmanız ilk olarak cihazınızı inceler ve akabinde en uygun ekran kısmını cihazınıza uygular. Bu işlem sonrasında cihazınız ilk günkü kalitesinden tarafınıza teslim edilir. Cep telefonu ekran kırılması sorununda hitservis olarak online 7/24 hizmet alabilirsiniz.

[social_share_list]
No Comments

Post A Comment